FijiPlace ile Fiziki POS’ta Pazaryeri Dönemi Başladı

Ozan, yeni fiziksel pazaryeri çözümü olan FijiPlace ile işletmelere artık POS cihazlarını diledikleri şekilde yönetebilme imkanı sunuyor. Özellikle kendi satış noktalarına sahip olan toptancılar, birden fazla dükkan bulunduran site yönetimleri, organize çarşılar, ulusal /yerel franchiser’lar, AVM’ler ve distribütörler için tasarlanan FijiPlace ürünüyle işletmeler, herhangi bir aracı olmadan alt bayileri için valör ve oran belirleyebilecek, bu sayede alt işyerlerinin performanslarını ciroya göre yönetebilecek ve Türkiye’deki en yaygın POS markalarını doğrudan sunabilecekler. İsteyen işletmeler hem e-ticaret pazaryeri çözümünü hem de FijiPlace çözümünü bir arada kullanabilecekler. Üstelik FijiPlace platformu, FijiPOS ile uyumlu çalışabilecek.

Türkiye’nin önde gelen finansal çözüm sağlayıcısı olan Ozan, şirketlere ve girişimcilere ödeme ve tahsilat konusunda yenilikçi ürünleriyle çözümler geliştiriyor. İş dünyasının hızla değişen ihtiyaçlarına yanıt veren inovatif bir çözüm olan FijiPlace; özellikle kendi satış noktalarına sahip olan toptancılar, içinde birden fazla dükkan bulunduran site yönetimleri, mobilya, elektronik, otomotiv gibi organize çarşılar, ulusal /yerel franchiser’lar, AVM’ler ve distribütörler için özel olarak tasarlanmış bir pazaryeri olarak karşımıza çıkıyor. FijiPlace, işletmelere iş süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetme fırsatı ve POS yönetiminde diledikleri kuralları belirleyebilme imkanı sunuyor. FijiPlace, Türkiye’deki en yaygın POS markalarını destekleyerek işletmelerin işlerini daha verimli bir şekilde yürütmelerine yardımcı oluyor.

Geniş Bayi Ağı Olan İşletmeler için Finansal Kontrol Aracı, FijiPlace

Ozan Elektronik Para Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Onat yeni ürünlerine dair heyecanlarını dile getirirken, “Amacımız işletmelere finansal çözümlerde ileriye gitme konusunda yardımcı olmak. Bu konuda bir ilk olan FijiPlace’ı da bu amaçla geliştirerek iş dünyasına yenilikçi bir yaklaşım sunmak, işletmelerin rekabet avantajını artırmalarına yardımcı olmak istedik. FijiPlace iş dünyasının değişen ihtiyaçlarına hızlı ve inovatif bir yanıt sunan özel bir pazaryeri. İnovatif çözümümüz, özellikle toptancılar, franchiser’lar, AVM’ler ve distribütörler için özelleştirilerek, işletmelere finansal kontrolü daha etkin bir şekilde sağlama yeteneği kazandırıyor” dedi.

FijiPlace’ın sunduğu hizmetlere dikkat çeken Onat, “FijiPlace’ın sunduğu en önemli özelliklerden biri, işletmelere diledikleri finansal kuralları belirleme özgürlüğü tanıması. FijiPlace’ı kullanan işletmeler alt bayilerine diledikleri orandan ve diledikleri vade aralığında POS sağlayabilecek, işlerinin doğasına uygun özel finansal kurallar oluşturabilecekler. Tüm bunlarla birlikte FijiPlace, finansal yönetimi de kolaylaştırarak işletmelerin iş ve zaman yönetimini de etkili bir şekilde yapmalarına olanak tanıyacak. İşletmeler, iş süreçlerini daha iyi izleyebilir, ödemeleri daha etkili bir şekilde yönetebilir ve gelirlerini arttırmaya odaklanabilirler. Platform Türkiye’deki en yaygın POS markalarını entegre edebilme yeteneği ile alanında ne kadar özel olduğunu kanıtlıyor. Bu entegrasyon avantajı da FijiPlace kullanmak isteyen işletmelerin mevcut altyapılarına kolayca dahil olabilmemizi sağlıyor. FijiPlace ile işletmelerimize daha önce hiç sunulmamış bu finansal çözümü ilk kez sunduğumuz için çok mutluyuz” açıklamalarında bulundu.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?