Fiat Connect Hayata Bağlıyor

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik uçtan uca ve en iyi deneyimi sunmak üzere devreye alınan Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı bağlanabilirlik uygulaması Fiat Connect yeni fonksiyonlarla sürekli zenginleştirilerek, Fiat müşterilerine güvenlik, kolaylık, katma değerli hizmetler boyutunda yenilikçi hizmetler ve ilave faydalar sunuyor.

Tofaş’ın İstanbul Esentepe’deki binasında gerçekleşen basın toplantısında Tofaş Mobilite Çözümleri Direktörü Hasan Erdoğan ile biraraya geldik. Teknoloji tarafında birçok defa bu binada bulunsam da mobilite ekibiyle ilk tanışmam oldu ve harika yarım günlük bir etkinliğe şahit oldum diyebilirim.

Anlatılanlara göre Fiat Connect, otomotiv alanında Türkiye’den çıkan müthiş bir teknoloji olacak gibi görünüyor. Uygulamanın; sağladığı avantajlar, kullanım kolaylığı hatta sadık kullanıcılarına sunduğu hediye paketleriyle kısa sürede önce ülkemizden sonra da dünyada yayınlaşacağını düşünüyorum.

Aslında klavyeyi ele geçirdin mi konuları tüm detayları ile anlatmayı severim ancak gelin Fiat Connect’in detaylarını konunun uzmanı Hasan Erdoğan‘dan dinleyelim.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?