Teknofest Karadeniz Sona Erdi

Enterprise Next‘in yerinde takip ettiği Teknofest Karadeniz, Samsun ayağıyla sona erdi.

Teknofest, bu sene Karadeniz’deki son durağı samsun ile son buldu. Yerli markaların ürünleri sergilediği festivalde, İHA-SİHA ve daha fazlası da Teknofest Karadeniz’e damga vurdu. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ise kapanış gününde açıklamalarda bulundu.

T3 Vakfı tarafından Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda düzenlenen Teknofest Karadeniz 2022, bugün yapılan törenle sona erdi. Törende Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, festivalde dereceye giren takım ve öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Teknofest 2023 İstanbul’da yapılacak

Son olarak Teknofest 2023’ün İstanbul’da yapılacağını ifade eden Bayraktar, “Milli Teknoloji Hamlesi sadece gençlerin çabalarıyla değil, milletimiz tarafından adeta bir seferberlik ruhuyla sahip çıkıldığı takdirde hedefe ulaşacak ve menzile varacaktır. Teknofest’e katkı veren valimize, belediye başkanımıza, paydaşlarımıza, Karadeniz halkına, T3 Vakfındaki ekip arkadaşlarıma, gönüllülerimize, genç kardeşlerimize, dünyanın farklı noktalarından gelen aziz milletimize teşekkür ediyorum. Seneye Teknofest 2023’te İstanbul’da görüşmek üzere” diye konuştu.

Teknofest ile ilgili hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?