Yerli Uygulama Tek Tıkla Sürücülerin Yanında

Araç sahiplerinin satış sonrası tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve yüzde yüz yerli ve milli sermayeyle geliştirilen OtoKonfor, tek bir akıllı telefon uygulamasıyla, birçok yeni hizmet sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 8 milyon TL’lik yatırım alan OtoKonfor’da artık oto çilingir, boyasız onarım, akü takviyesi veya değişimi, lastik oteli ve yerinde lastik değişimi, oto kuaför hizmetlerini tek tıkla sunabiliyor.

OtoKonfor, geçtiğimiz günlerde aldığı önemli yatırımın desteğiyle güçlü bir organizasyon altyapısına kavuşurken hizmet çeşitliliğini de artırıyor. Yüzde yüz yerli ve milli sermayeyle geliştirilen OtoKonfor, sürücülerin araçları için ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri bir telefon kadar yakınlaştırıyor. Akıllı telefonlarla Google Play Store ve IOS App Store’dan veya web sitesi üzerinden ücretsiz erişilebilen uygulamada artık oto çilingir, boyasız onarım, akü takviyesi veya değişimi, lastik oteli ve yerinde lastik değişimi ile oto kuaför hizmetleri kullanılabiliyor. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde sürücülerin araçlarına vakit ayıramadığını söyleyen OtoKonfor Marka Başkanı Özgün Yalın, “Beyaz yakalı çalışanlar, kadınlar ve genç sürücüler ya araçlarına vakit ayıramıyor ya da ayırmak istemiyorlar. Geliştirdiğimiz uygulama ile sürücülere sadece otomobillerinin keyfini sürmek kalacak. Zahmet gerektiren tüm işlemleri OtoKonfor üstleniyor. Üstelik verilen tüm hizmetlerde garanti vererek arkasında duruyoruz. Kurumların da operasyonel yükünü hafifletmiş oluyoruz. Yakın zamanda hizmet kategorimizi 35’e çıkarmayı hedefliyoruz. Diğer yandan aldığımız yatırımlarla birlikte hizmet noktamızı ise yüzde 15 oranında büyüttük, kullanıcı sayımızı yüzde 25 artırdık. Yeni kurumsal müşteriler ve bireysel kullanıcılar kazanmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“Her araç sahibinin telefonunda mutlaka olması gereken uygulama”

Uygulama üzerindeki birçok hizmet ücretsiz olarak kullanılabilirken; ihtiyaca göre “kullandıkça ödenebilen” hizmetler de var olacak.  Her araç sahibinin telefonunda mutlaka olması gereken OtoKonfor vasıtasıyla ilerleyen dönemde cam değişimi, hasar onarım, kiralık araç, mekanik garanti sigortası, muayene hizmeti, yerinde periyodik bakım, yolda arıza onarım, otopark ödeme, yakıt ödeme alternatifi, araç alım-satım hizmeti, tüm hizmet hatırlatma modülleri (vergi, sigorta, muayene, lastik, periyodik bakım), aracımı bul, periyodik araç bakımı, arıza onarımı, vale hizmeti, çekici çağırma hizmeti, yerinde yıkama ve detaylı oto kuaför, oto ekspertiz gibi hizmetlere ulaşılabilecek.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?