Micro Focus “Virtual Realize Tour” ile Dijital Dönüşüme Güç Verecek

Micro Focus’un müşteri ve iş ortaklarına yönelik en kapsamlı etkinliği olan “Micro Focus Virtual Realize Tour ‘20” 21 Ekim Çarşamba günü sanal ortamda gerçekleşecek. 300’ün üzerinde katılımcının izlemesi beklenen etkinlikte bilişim teknolojileri alanındaki son trendler konuşulacak, farklı sektörlerden şirketler de başarı hikayelerini paylaşacak.

Deniz Kırca

Bu haftaki Enterprise Next röportajının konuğu olan Micro Focus Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Deniz Kırca, bu özel etkinlikte köklü deneyim ve teknolojinin getirdiği yenilikleri harmanlayarak oluşturdukları çözüm ve hizmetleri, katılımcılarla buluşturacaklarını söylüyor. Bunun yanında birkaç ay önce gerçekleşen ve büyük yankı uyandıran Atar Labs’ın satın alınması ile ilgili olarak Kırca, “Özellikle bu dönemde Micro Focus gibi küresel bir yazılım devinin Türkiye’ye yaptığı Ar-Ge yatırımının çok kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca bu durum, ülke olarak pazar potansiyelimizi de gözler önüne seriyor. Yine sektörde takip edilen bu konuyu ve güvenlik sektöründeki son gelişmeleri de katılımcılarımız ile paylaşmak için heyecan duyuyoruz. Üretimden perakendeye, finanstan telekoma kadar farklı sektörlerden duayenleri bir araya getirmeyi hedeflediğimiz etkinliğimizde Micro Focus yöneticileri, ürün uzmanları, iş ortakları ve müşteriler tarafından sunulacak içeriğe erişebilir, iş gereksinimlerinize ve profesyonel gelişim hedeflerinize göre hazırlanmış 1’e 1 toplantılar organize ederek ürün tanıtımlarına katılım fırsatı elde edebilirler. Becerilerini genişletmek, stratejik bilgi edinmek ve dijital dönüşümü güçlendirmeye yardımcı olmaya adanmış değerli bilgileri öğrenmek için etkinliğimize herkesi davet ediyoruz” diyor.

Deniz Kırca ile Micro Focus’un Atar Labs satın alması ve birçok farklı konuyu konuştuğumuz keyifli röportajını aşağıdan izleyebilirsiniz.