Yeni Nesil Akıllı Saat FITWATCHX Şimdi Saat&Saat’te

Zengin portföyüyle giyilebilir teknoloji pazarında iddiasını gözler önüne seren Saat&Saat, şimdi de FITWATCHX akıllı saatleri portföyüne ekledi.

Garmin, Samsung, Huawei, Amazfit, Michael Kors, Diesel, Fossil, U.S Polo Assn., Wesse gibi ünlü markaların akıllı saat koleksiyonlarını tüketicilerle buluşturan Saat&Saat, şimdi de “It’s Your Time” sloganıyla FITWATCHX markasının akıllı saatlerini satışa sunuyor. Uygulamalarındaki çeşitlilik sayesinde herkese hitap eden ve ulaşılabilir bir akıllı saat olan FITWATCHX’in tüm koleksiyonları son teknolojileri içeriyor. FITWATCHX akıllı saatler, kalp atış hızı ölçümü (kalp ritim takibi), tansiyon ölçümü, kan oksijeni ölçümü (oksijen doygunluk ölçümü), uyku ve kalori takibi gibi özellikleriyle sağlığınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olurken sağlık ve spor verilerinizi FTWX uygulamasıyla telefonunuzdan takip edebilme imkanı sunuyor. 10 güne kadar üst düzey pil kullanım performansı ile öne çıkan FITWATCHX akıllı saatlerin telefon bağlantısı sayesinde bildirim alma, bluetooth arama, çoklu spor modları ve kişiselleştirilebilir ekranlar gibi zengin ürün fonksiyonları da bulunuyor.

Kare kadrana sahip FXS2S modeli renkli silikon kayışıyla sportif bir duruş sergiliyor. Üstün özelliklere sahip bu saat yardımıyla telefonunuzdan uzaktan fotoğraf çekebilir, telefonunuzdaki sesli asistanı da saatinizle kullanabilirsiniz. Bu akıllı saat, telefonunuzu çıkarmadan duraklatılan müzikleri çalmanıza, saatinizde şarkılar arasında geçiş yapabilmenize ve ses seviyesini ayarlamanıza imkân sağlıyor. Tansiyon ve kan oksijeni ölçümüyle birlikte 7/24 kalp atış hızı takibinizi yapan FXS2S, yeni PPG biyosensörü sayesinde, en doğru verileri elde etmeyi sağlıyor. 10 spor modu (koşu, yürüyüş, bisiklete binme, spining, tırmanma, koşu bandı, yoga, basketbol, futbol, badminton) bulunan (FXS2S), gerçek zamanlı performans takibi sayesinde verilerinizi anlık olarak izleyip önceki kayıtlarınıza uygulama yardımıyla erişmenize imkan sağlıyor.

Dikdörtgen ekranıyla öne çıkan FXS2 modeli, dual theme modu sayesinde uygulamaların saat ekranında iki ayrı şekilde listelenmesine imkân veriyor. FXS2 modelinin, tıpkı FXS2S gibi 10 farklı spor modu bulunuyor. Telefonunuzu çıkarmadan duraklatılan müzikleri çalmanızı, saatinizde şarkılar arasında geçiş yapabilmenize ve ses seviyesini ayarlamanızı sağlayan FXS2, bluetooth yardımıyla arama yapabiliyor ve gelen aramaları cevaplayabiliyor.

FXS2S’in tüm özelliklerini bünyesinde barındıran FXR2, yuvarlak kadranı ve hibrit (altı silikon üstü deri) kayışı ile dikkat çekiyor. HD görüntü özelliğine sahip geniş ekranıyla fark yaratan FXR2, daha canlı ve gerçekçi görsel efektler sunuyor. Sahip olduğu mikrofon ve hoparlör ile arama yapma, arama cevaplama ve sesli asistan kullanımına olanak sağlıyor. 9 spor moduna sahip FXR2, günlük yürüyüş ve koşu aktivitelerinizi takip etmenizi sağlıyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?