Yazılım Testi Konferansı İçin Geri Sayım Başladı

Yazılım test uzmanları ve test / kalite dengesine önem verenleri bir araya getirmek amacıyla TesterYou’nun bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği uluslararası Live2Test 2024 konferansı için geri sayım başladı. Online olarak gerçekleştirilecek Live2Test konferansında, dünyaca ünlü teknoloji şirketlerinden test uzmanları ve Türkiye’den Koç Holding ve Boyner Group gibi alanında öncü şirketlerin yazılım testi / kalitesi yöneticileri yer alacak. 21-22 Mayıs’ta düzenlenecek etkinlik için katılımcılar, Aralık ayının sonuna kadar yapılacak kayıtlarda %35 indirim avantajından faydalanabilecek.

Yazılım testi ve kalitesi alanında uzman bir danışmanlık şirketi olan TesterYou, dünyanın her yerindeki test uzmanlarının paylaşmaları, öğrenmeleri ve sosyalleşmeleri için kuruluş tarihinden itibaren bir dizi etkinlik düzenliyor. Gelecek yıl, 21-22 Mayıs 2024 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek Live2Test konferansında, kendini teknoloji yoluyla ilerlemeye ve yönlendirmeye adamış dünyaca ünlü birçok uzman isim konuşmacı olarak yer alacak. Koç Holding, Boyner Group ve Huawei gibi dünyaca ünlü şirketlerin yazılım testi / kalitesi yöneticilerinin iki gün boyunca birbirlerine ilham olacağı etkinliğe kullanıcılar, yüzde 35 indirim sağlayan “Süper Erken Kayıt” avantajıyla Aralık ayının sonuna kadar kayıt oluşturabilecek.

İlham Kaynağı ve Sosyal Bir Platform

Teori, pratik düşünme, yenilik, farklılaşma ve eğlence kavramlarını bir arada sunmayı amaçlayan TesterYou, Live2Test konferansında da benzer bir anlayışla yola çıkacak. Dünya çapında teknoloji topluluğunun aktif katılımcılarıyla gerçekleşen Live2Test 2024 konferansı, uzmanların konfor alanlarından çıkarak sosyalleşebilecekleri bir platform olarak konumlanacak. Çeşitli ülkelerden toplamda 40 konuşmacının yer alacağı etkinlikte, dijital dönüşümden yazılım testi / kalitesi alanlarının geleceği ve yeni teknolojilerle ilişkisi üzerine birçok konuda konuşmalar gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin En Geniş Katılımlı Yazılım Testi Konferansına Açık Davet

TesterYou tarafından gerçekleştirilen Live2Test, yazılım testi ve kalitesine odaklanan, sektörde tanınmış bir ISTQB konferans ağı etkinliğidir. Sektör uzmanlarının bilgi, deneyim ve vizyonunu toplulukla paylaşmasını amaçlayan etkinlik, mevcut konumuyla Türkiye’nin en geniş katılımlı yazılım testi konferansı olarak yer alacak. Live2Test konferansında konuşmacı olarak yer alan TesterYou Kurucusu Barış Sarıalioğlu, “Live2Test, yazılım testi / kalitesi alanlarında çalışan ya da çalışmayı hedefleyen herkesin mutlaka kariyerine faydalı olacak yeni ufuklar göreceği, güzel networkler yaratarak sosyalleşeceği ve ilham alacağı bir etkinlik. Yılda bir kez düzenlendiği için kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğunu düşünüyoruz ve tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.” sözleriyle Live2Test konferansına açık davette bulunuyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?