Vertiv’in EMEA Pazarlamasına Yeni İsim

Vicente Chiralt Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da pazarlamadan sorumlu olacak.

Vertiv, Vicente Chiralt’ın EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinin pazarlama başkan yardıcımcısı olarak atandığını duyurdu. Chiralt, şirkette dört yıl çalıştıktan sonra bu pozisyona terfi etti. Daha önce bölge için saha ve kanal pazarlama ekiplerinin kıdemli direktörlüğünü yapan Chiralt, kanal geliştirme ve marka bilinirliği programlarının başarılı bir şekilde yürütülmesine liderlik yaptı.

Chiralt yeni görevinde, bölgedeki tüm pazarlama ekiplerine liderlik edecek. Müşteriler, değer yaratma ve operasyonel mükemmellik odaklı stratejiler ve planlar geliştirerek pazarlama programlarının Vertiv’in işi üzerindeki somut etkisini en üst düzeye çıkarmaya çalışacak.

Vicente Chiralt, Vertiv’den önce ilk olarak APC’de ardından Schneider Electric’te yerel, bölgesel ve küresel yönetim pozisyonlarında üst düzey satış, pazarlama ve iletişim yönetimi pozisyonlarında görev aldı.

“Toplumun dijitalleşme sürecinde hayati bir rol oynayan sektörümüz için eşsiz bir andayız” diyen Chiralt, sözlerine şöyle devam ediyor, “Bu sorumluluğu üstlenmekten ve bu teknolojik dalgadaki liderlik pozisyonumuzu daha da ileri taşımak için ekibimle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyorum.”

Vicente Chiralt, Alcalá de Henares Üniversitesi’nden işletme derecesi ve Instituto de Empresa’dan (IE) Executive MBA derecesine sahip.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?