Türkkep İş Birlikleriyle Büyüyor

Türkkep Genel Müdürü Olcay Yıldız, Enterprise Next röportajlarında konuğumuz oldu.

Kamu kurumları, e-ticaret sektörü, sağlık sektörü, finans ve turizm sektörüne kadar hemen hemen tüm sektörlere özel geliştirdiği hizmetleri, güven endeksli hizmet yaklaşımı ve sektörü geliştiren çözümleri ile Türkkep 2021 yılında yaklaşık yüzde 60, son 3 yıla bakıldığında ise yüzde 300’den fazla büyüme gösterdi. Sektör devleri ile stratejik iş birlikleri yaparak büyüyen, 2022 yılında stratejisini “ekosistem”, “derinleşme” ve “yeni müşteri kazanımı” üzerine kuran Türkkep, e-Dönüşüm sektöründe 2022 yılında da yüksek büyüme hedefliyor.

MikroKEP Altyapısı Türkkep’e devir oluyor

Türkkep’in bu yıl gerçekleştirdiği en önemli iş birliklerinden biri MikroKEP altyapısının Türkkep’e devri anlaşması oldu. Bu devir ile birlikte Mikro Grup’un 100 bini aşkın müşterisi Türkkep’ten daha entegre bir yapıda KEP hizmeti alacak. Mikro Grup, 2020 yıl sonu itibarıyla lisanslı entegratörlerle çalışan kayıtlı e-dönüşüm kullanıcı sayısına göre yaklaşık yüzde 19’luk bir pazar payıyla, Türkiye’nin güçlü pazar konumuna sahip e-dönüşüm hizmet sağlayıcılarından birisi.

Tüm bunları ve daha fazlasını Türkkep Genel Müdürü Olcay Yıldız ile gerçekleştirdiğimiz aşağıdaki röportajdan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?