BlueFox Dijital Domain Alanına Yeni Çözümler Getiriyor

Türkiye’nin önde gelen dijital medya kuruluşlarından Sercotec’in bünyesinde yer alan BlueFox, markanın varolduğu alana uyumlu, ölçeklenebilir ve esnek dijital çözümler sunuyor.

BlueFox, marka ile ilgili algıyı, son kullanıcı gözüyle görüyor ve markanın algısını geliştirmeye – yapılandırmaya yönelik aksiyonları belirliyor. Şirket, dijital tasarım dünyasında keşfettiği yenilikleri, yaratıcı web tasarım çözümlerine dönüştürerek markalara sunan şirket, farklı alanlar ve sektörler için dijital tasarım projeleri yürütüyor.

Markaya Öncelik Veren Yaratıcı Dijital Servisler

BlueFox, markaların ihtiyaç duyduğu tüm dijital tasarım bileşenlerini tasarlayıp geliştiriyor ve markaların yer aldığı popüler sosyal medya ortamlarından web sitelerine doğru etkili ve sonuç getiren çalışmalar yaparak marka bütünlüğünü arttırıyor.
BlueFox’un markalara sunduğu aşağıdaki dijital servisler markaların farklılaşarak özgünleşmesine yardımcı olur:
• Web tasarımı (Kullanıcı dostu ve markaya değer katan tasarım çözümleri)
• Mobil uygulama geliştirme (Hızlı erişim, satış, geri bildirim ve içerik için uygulamalar)
• Video prodüksiyonu (Tanıtım bültenleri ve reklam videoları için yaratıcı çözümler)
• Yapay zekâ iş çözümleri (Yapay zekâ iş çözümleriyle performans, verimlilik ve kâr artışı)
• E-ticaret (Yüksek dönüşümlü e-ticaret siteleri)
• Geleneksel ajans çözümleri (Baskı ve diğer medyalar için tasarım çözümleri)

Amaç, “Markanın” olasılık olarak tanımını yeniden yapmak

Dijital domain, firmaların müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetleri tanıtmak ve bu ürün ve hizmetlerin kalitesini göstermek için eşsiz bir mecra olma özelliği taşıyor. Çok yönlü bir tasarım ajansı olan BlueFox, günümüzde markaların hedeflerine ulaşabilmesi için olmazsa olmaz olan bu alanın kullanımında markalara kılavuzluk ediyor.

Markanın, ait olduğu bünyeye, hedef ya da mevcut kitlesine nasıl göründüğü, nasıl destekleneceği, gerektiğinde de bu algının ve bağlamınının nasıl dönüştürüleceği BlueFox’un ontolojik fenomenal tasarım ve içerik yaklaşımında saklı.

Entegre tesis yönetim hizmetleri sektörünün öncü firmalarından Soluto Services’ın Genel Müdürü Erhan Demirtaş, BlueFox ile olan iş ortaklıkları ile ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Yeni kurulan şirketimiz için bir web sitesi oluşturmak için yola çıktığımızda BlueFox ile tanıştık ve ilk andan itibaren bizim amaç ve vizyonumuzu anladıklarına şahit olduk. Çok uyumlu bir çalışma süreci sonucunda şirketimiz için hayal ettiğimiz özgün, minimalist çizgilerle hazırlanmış, dijital teknolojilere entegre bir web sitesi ortaya çıktı.” dedi.

“Çoğu Yeni Girişimin Tek bir Şansı var”

Günümüzde rekabetin çok yoğun olduğu dijital dünyada ilk intibanın büyük önem taşıdığını belirten Bluefox Genel Müdürü Serkan Ertürk, “Çoğu yeni girişimin potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilmek için sadece tek bir şansı var. Dijital tasarımda görsel olarak vurucu, yaratıcı olmak ve akıllı tasarımları tercih etmek potansiyel müşterilerin seçimlerinde en belirleyici faktörler arasında yer alıyor.” dedi. BlueFox için tüm tasarım çözümlerinin temelinde marka öncelikli stratejilerin yattığının altını çizen Ertürk, “Müşterilerin firma algısına, kullanıcı deneyimi ve web teknolojileri üzerinde sunulan hizmetlere en hızlı şekilde entegre olmasını sağlamak, markaların dijital dünyada ne kadar kalıcı olacağını belirlemekte. Her markanın kendine has ihtiyaçları olduğunu düşünüyoruz. Deneyimimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına hatta farkında olmadıkları ihtiyaçlarına ve hatta marka kitlesinin beklentilerine göre tasarlanmış web tasarım, uygulama ve geliştirme alanlarına aktarıyoruz” dedi.