Türk Mühendisliği SmartMessage ile Ödüllendirildi

Omnichannel pazarlama konusunda uzmanlığıyla ön plana çıkan ve dünya genelinde büyümesini sürdüren SmartMessage, bu yıl 19.’su düzenlenen ve 67 ülkeden 3700’den fazla başvuru alan Stevie Awards’tan ödülle döndü.

Türkiye’de doğan ve pazarlama teknolojileri sektöründe değişik coğrafyalara on beş yılı aşkındır hizmet sunan SmartMessage, bu yıl 19.’su düzenlenen ve 67 ülkeden 3700’den fazla başvuru alan Stevie Awards’tan ödülle döndü. Bilgisayar Yazılımı alanında Yılın Firmaları kategorisinde Türk mühendisliğini taçlandıran SmartMessage, Bronze Stevie ödülünü kazandı.

“Global Teknoloji Markası Olma Yolunda İlerliyoruz”

Türkiye’den dünyaya açılan ve geliştirdiği teknolojilerle global devlerle rekabet eden Türk mühendislik şirketi SmartMessage’ın CEO’su Oğuz Küçükbarak: “SmartMessage uzman çalışanları ve mühendislik gücüyle dünyadaki büyümesini sürdürüyor. Güncel teknolojileri sistemlerimize adapte ederken, geliştirdiğimiz ürünlerle de çok sayıda ülkede alanında lider kuruluşa hizmet sunuyoruz. Türk mühendisinin ARGE gücü birçok ülkeden ileride seviye bulunuyor. Bu gücü iyi korursak, geliştirirsek eminim ki bizler gibi Türkiye’den çıkan çok sayıda teknoloji şirketi global oyunculara dönüşecek. Global ödül organizasyonları da bu görüşümüzü destekliyor. Öte yandan, şirket olarak bu ödülle birlikte ürün ve hizmetlerimiz son iki senede dördüncü kez yurtdışında ödülle taçlandırılmış oldu” dedi.

2021’de FINNOVEX Avrupa ödüllerinde “Müşteri Deneyimini Geliştirmede Mükemmelik”, Digital Banking Saudi 2030 Summit’de “Omnichannel Pazarlamada Mükemmellik” ve 2022’de 6. NXT CX SEA Summit’de yine “Omnichannel Pazarlamada Mükemmellik” başlıklarında mükafatlandırılan SmartMessage, daha önce de tam üç kez Avrupa’nın prestijli iş dünyası ödüllerinden “European Business Awards” ile onurlandırılmıştı.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?