SES İstanbul’daki Yeni Ofisinden Türkiye Pazarına ‘Ses’leniyor

SES, Türkiye’deki yerel varlığını güçlendiriyor ve başarılı faaliyetlerine yeni ofis binasında devam ediyor.
Türkiye Bölgesi İş ve Geliştirme Müdürü Bilge Atila

Türkiye Bölgesi İş ve Geliştirme Müdürü Bilge Atila

Dünyanın önde gelen uydu operatörü SES, bölgedeki uzun vadeli iş taahhüdünü teyit ederek, pazardaki Türk ve uluslararası müşterileri ile çalışmalarını sürdürmek üzere İstanbul’daki yeni ofis merkezine taşındı. SES 2013 yılında açtığı İstanbul ofisi ile Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı. O zamandan bu yana, Türk kanallarının yayıncılık ihtiyaçlarını karşılayarak onların yurtdışında bulunan 6,5 milyondan fazla Türk diasporasına ulaşmasını sağlayan SES, Türk kanallarının uluslararası yayınlarını, 19.2 derece Doğu yörünge konumunda bulunan Astra aracılığıyla Avrupa’nın geri kalanı ve güvenilir uydu filosu ile de tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

SES, buna ek olarak, 31.5 derece Doğu yörünge pozisyonu aracılığıyla, Türkiye’nin uydu pazarındaki tamamlayıcısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye Bölgesi İş ve Geliştirme Müdürü Bilge Atila; şunları söyledi:
“SES, hızla büyüyen Türk pazarıyla olan ilişkilerini güçlendirmek için yerel varlığını korumaya devam ediyor. Türkiye’nin yanındayız ve müşterilerimize katkıda bulunmaya hazırız. Sınırların ötesinde yeni pazarlar keşfetmek ve etkili izleyici potansiyelini hep birlikte artırmak için buradayız. Misafirlerimizi İstanbul’daki yeni ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Etiketler: , ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?