Selim Güsar Bakiyem YK Üyesi Oldu 

“Ödeme almanın en kolay yolu” mottosuyla çalışmalarını sürdüren ve kolay, hızlı, düşük maliyetlerle ödeme almak isteyen farklı büyüklüklerdeki firmalar için online ödeme çözümleri üreten Bakiyem.com önemli bir ismi kadrosuna dahil etti.

Sektörün duayen isimlerinden olan ve BKM’nin eski GMY’si, MOKA’nın Eski GM’si Selim Güsar Yönetim Kurulu Üyesi olarak Bakiyem.com ailesine katıldı. Selim Güsar yatırım süreçleri, global süreçlerin yönetilmesi, hızlandırılması ve yeni iş alanlarının geliştirilmesinde yardımcı olacak.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Selim Güsar, Koçbank ve BKM’de de ıssuing, acquiring, iş geliştirme, fraud ve kurumsal iletişim alanlarında muhtelif yöneticilik pozisyonlarında bulunmuştur. Ayrıca kuruluşundan İş Bankası’na satılışına kadar Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş’de Genel Müdür olarak görev almıştır. Moka’daki görevini takiben San Francisco merkezli Yapstone firmasında Ülke Müdürlüğü yapmıştır.

Bakiyem Ödeme Çözümleri’nden yapılan açıklamada, Selim Güsar’ın katılmasıyla birlikte, bu güne kadar edinilen tecrübelerin ve üretilmiş olunan Finansal teknolojilerin artık globalde karşılık bulmasının hedeflenildiği vurgulandı.

Bakiyem Kurucu Ortağı ve CEO’su Umut Yalçın tarafından yapılan açıklamada şunların altı çizildi:
“Selim Güsar’ın Finansal Teknolojilerdeki tecrübesi, inovasyona açık olan yönetim şekli ve küresel bağlantıları sayesinde Bakiyem uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir. Bakiyem’i ilk kurduğumuz günden beri gelişimimize çok büyük katkıları olan Sayın Selim Güsar’ın aramıza katılması bizim için gurur verici. Bakiyem ailesi adına Selim Bey’e yeni görevinde başarılar dilerim.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?