Sandisk’ten Tatilde Cep Telefonunun Hafızası Dolanlara Pratik Çözüm

Sandisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C, yüksek hızı ve geniş kapasite seçenekleriyle cep telefonlarında kapasite problemi yaşayanların imdadına yetişiyor.

Bir tarafı normal USB, diğer tarafı USB Type-C girişine sahip olan USB bellek, 400 Mbps yüksek hızlı veri akışıyla cihazlar arasında dosyaların hızlıca transfer edilmesine ve saklanmasına olanak sağlıyor. Cihazın çift girişli oluşu, Mac gibi sadece USB-C yuvasına sahip olan sistemlerde de kolayca kullanılmasına ve PC ile Mac arasında dosya transferi yapılmasına yardımcı oluyor.

32 GB’den 512 GB’ye kadar farklı kapasitelerde ve değişik renk seçenekleriyle satın alabileceğiniz bellek, pratik kullanımı ve şık tasarımıyla öne çıkıyor.

Sandisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C’nin bir diğer güzel özelliği de USB-C girişine sahip telefonlara bağlandığında telefondaki video ve fotoğrafların aktarımına izin vermesi. Bu sayede cep telefonunuzun depolama kapasitesi dolmaya yaklaştığında, eski video ve fotoğrafları silmek yerine cebinizde anahtarlığınıza takılı duran belleğe hızlıca aktararak anılarınızı kolayca depolayabiliyor, daha fazlası için telefonunuzda yer açabiliyorsunuz.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?