MySizeID, Kullanıcılarını Yepyeni İki Ölçüm Aracı ile Buluşturuyor

MySizeID uygulaması geliştirdiği teknoloji ile kullanıcılara ve moda markalarına daha iyi bir online alışveriş deneyimi yaşatırken sürdürülebilirliğe destek oluyor.

Akıllı telefonlara uyarlanmış beden ölçüm çözümlerinin geliştiricisi ve yaratıcısı My Size Inc, çocuklar için bünyesine entegre ettiği beden tablolarıyla birlikte online alışverişi daha keyifli bir deneyim haline getiriyor! Ayrıca ayakkabı alışverişi için farklı veri tabanlarındaki bilgilerle ayrıntılı bir data oluşturan MySizeID, tüketiciler için yanlış numara ayakkabı sipariş olasılığını en aza indirmeyi hedefliyor.
Perakende sektöründeki iadeleri düşürmek ve tüketiciler için online alışverişi daha verimli hale getirmek için tasarlanan MySizeID, hızla büyüyen ve beden aralıkları sıklıkla değişen çocuklar için de artık doğru bedeni öneriyor! Küçükler için online alışverişi zorlaştıran beden seçme süreci, telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile eğlenceli bir oyuna dönüşüyor.

İlk olarak MySize Kurucu CEO’su Ronen Luzon’un oğlu için seçtiği hediyede doğru bedeni bulamamasıyla yaşadığı problemlerin girişime dönüşmesi ile hayata geçirilen MySizeID uygulaması, ebeveynler için kullanımı kolay “ölç ve satın al” sistemi ile çevrimiçi alışverişi kolaylaştırıyor. Tek yapmanız gereken çocuğunuz için almak istediğiniz ürünü seçip, boy ve kilo bilgilerini girmek, ardından MySizeID uygun bedeni size anında söyleyecek! Bu sayede hem dilediğiniz markalarda aile üyelerinin vücut ölçüleri ile mükemmel uyumu yakalayacak bedeni öğrenebilir, hem de rahatlıkla iadesiz alışveriş yapabilirsiniz.

MySizeID bir başka yeni entegrasyonu olan ayakkabı ölçüm teknolojisiyle perakendeciler için uyum yakalaması en zor deneyimlerden birini çözüme kavuşturuyor. Kullanıcılar genellikle markalar arasındaki kalıp farklarını ve ayak numaralarını nasıl ölçmeleri gerektiğini bilmiyorlar. Yenilikçi bir sistem kuran MySizeID, kalıp üreticileri, perakendeciler, veri bilimcileri ve deneyimli algoritma uzmanları tarafından sürekli olarak güncellenen veri altyapısı ile artık ayak ölçülerini ve numaraları analiz ederek ayakkabı alışverişinde de doğru önermelerde bulunuyor. Tüketiciler tahmin etmek yerine, kamerayı kullanmadan akıllı telefonların sensörleriyle zorluk çekmeden doğru numarayı sipariş edebildiğinde, hem perakendeciler hem de tüketiciler için kazançlı bir alışveriş deneyimi ortaya çıkıyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?