ArtBoard CX-1 Modern Sanatçıların Üretkenliğini Artıracak

Havas CX İstanbul, yaratıcı süreçte yapay zeka kullananlar için “ArtBoard CX-1” isimli klavyeyi tasarladı. Dokunma ve ses duyularına hitap etmenin yanı sıra tuşların, renklerin, tuş düzeni ve kısayolların kişiselleştirilebilir olmasıyla modern sanatçıların üretkenliğini artırmak üzere tasarlanan mekanik klavye, kişiye özel bir deneyim sunuyor.

Yapay zeka çağı başlamış olmasına rağmen, piyasadaki çoğu klavye yaratıcı çalışmalar için kişiselleştirilebilir özellikler sunmuyor. Havas CX ekibi, AI tasarım araçlarını kullanıp “prompt” yazma mühendisliğiyle birleştirerek tasarladığı klavye ile sanatçıların tarzlarını ve kişiliklerini ön plana çıkaran, hızlı ve yenilikçi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Artboardcx.com’un yenilikçi fikri gerçek bir ihtiyaca cevap veriyor

Artboardcx.com sitesinin yapay zeka klavye fikriyle sanal dünyada ses getirdiğini söyleyen Havas CX İstanbul ekibi, “Google Analytics raporlarına göre, site içindeki anasayfa ve satın alma sayfası, kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği bölümler olarak öne çıkıyor. Türkiye’den başlayarak ABD, Hindistan ve Almanya’nın ardından gelen geniş bir coğrafyadan kullanıcı ilgisi, Artboard CX-1’a olan global merakı gözler önüne seriyor. En çok merak edilen konu ise ürün fiyatları. Toplam 3,3 bin etkinlik ile Artboardcx.com, ağırlıklı desktop kullanımıyla, her türlü cihazdan erişilebilen global bir platform haline gelmeye aday. Bu ilgi ve etkileşimler, Artboardcx.com’un yenilikçi fikrinin sadece bir hayal olmadığını, gerçek bir ihtiyaca cevap verdiğini ve dünya çapında bir kullanıcı kitlesini cezbettiğini gösteriyor” diyor.

Havas CX İstanbul ekibi, sanatçıları tarzlarını ön plana çıkaracak, hızlı ve yenilikçi bir deneyim sunmak üzere tasarladıkları ArtBoard CX-1 klavyeyi desteklemeleri için web sitesine davet ediyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?