Labrys Yurtdışı Projelerle Büyümeye Devam Ediyor

Labrys Yönetici Ortağı Sinan Günal Enterprise Next röportajlarında konuğumuz oldu.

Labrys, kitle pazarlaması (audience marketing), pazarlama otomasyonu ve müşteri deneyimi alanlarında strateji geliştiren ve uygulamalar arasında köprü kuran, pazarlama ve işletme bilgisini, teknoloji bilgisi ve yetenekleriyle harmanlayan yeni nesil bir danışmanlık şirketi. 2013 yılında kurulan Labrys’in Dubai, İstanbul ve Saraybosna’da ofisleri bulunuyor.  Labrys, teknoloji ve profesyonel hizmet danışmanlarından oluşan geniş ekibi ile Orta ve Doğu Avrupa, Türkiye, Afrika, Rusya bölgesi ve Ortadoğu’da dijital dönüşüm, müşteri deneyimi, pazarlama ve reklam teknolojileri alanlarında müşterilerinin iş ortağı olarak hareket ediyor.

Şirket şu ana kadar Türkiye dışında 16 farklı ülkede de faaliyetlerini sürdürüyor. Son olarak Güney Amerika ve Yunanistan’da önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirten Sinan Günal, yıl sonuna kadar bu rakamı daha da artıracaklarına vurgu yaptı.

Tüm bunları ve daha fazlasını Labrys Yönetici Ortağı Sinan Günal ile gerçekleştirdiğimiz aşağıdaki sohbetten  izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?