Kullanıcılar Birlikte Daha Akıllı ve Hızlı Deneyimler Tasarlıyor

Dassault Systèmes, inovatif ürün deneyimini geliştirmeyi kolaylaştıran ve hızlandıran 3D tasarım ve mühendislik uygulamaları portföyünün en son sürümü SOLIDWORKS 2024 ‘ü kullanıma sundu.

SOLIDWORKS 2024, kullanıcı topluluğunun ekipleriyle ve iş ortaklarıyla birlikte daha akıllı ve daha hızlı çalışma taleplerine doğrudan yanıt veren mevcut çözümlerine yeni işlevsellikler ve iyileştirmeler sunuyor. Kullanıcılar, daha iyi veri yönetimi, paylaşımı ve iş birliği sayesinde sorunlu noktaları ortadan kaldıran ve iş akışını iyileştiren SOLIDWORKS 2024’ün ürün geliştirme süreci üzerindeki etkilerini hemen hissedecekler.

SOLIDWORKS 2024‘ün öne çıkan özellikleri:

  • Önceki Sürüm Uyumluluğu: Kullanıcılar, SOLIDWORKS’ün eski sürümlerine sahip diğer kullanıcılarla daha verimli bir şekilde iş birliği yapmak için SOLIDWORKS verilerini önceki bir sürüm olarak kaydedebilir;
  • Doğrusal Boyut Komutu: Kullanıcılar, sınırlı alanda bile zincir boyutlarını doğrusal tutabilir ve boyut metni ile ok uçlarının aşırı yoğunlaşmasını ve üst üste binmesini önleyebilir;
  • Bulut Hizmetleri: Kullanıcılar, SOLIDWORKS tasarım verilerini Dassault Systèmes’in bulut tabanlı 3DEXPERIENCE platformuna kolayca bağlayarak, geleneksel tasarım paylaşımı ve dosya yönetimi süreçlerindeki uyuşmazlığı ortadan kaldırabilir ve üretkenliği artırabilirler. Platformun veri yönetimi ve iş birliği yeteneklerinden faydalanabilir ve 3DEXPERIENCE Works portföyündeki simülasyon, üretim ve yaşam döngüsü çözümlerine erişebilirler.
  • 3DEXPERIENCE Geçiş Yardımcısı: Her büyüklükteki müşteri, verilerini SOLIDWORKS PDM Professional’dan 3DEXPERIENCE platformuna güvenli bir şekilde taşıyabilir.

Büyük montaj tasarımı, parçalar ve özellikler, çizim ve detaylandırma, sac levha, yapı sistemleri ve elektrik yönlendirme çözümlerinde yapılan diğer geliştirmeler, kullanıcıların farklı disiplinler arasında kolayca çalışmasını ve tasarım amacını daha net iletmesini sağlayarak hız ve verimliliği arttırıyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?