Kabinet Sektöründe Çığır Açan Yenilik

Legrand Türkiye Grubu markalarından kabinet sektörünü endüstriyel tasarım ile birleştiren Türkiye’nin öncü kabinet şirketi Estap, UniversalLine ile alışılagelmiş kabinet çözümlerinin dışına çıkarak şık ve dayanıklı tasarımını gözler önüne seriyor.

Legrand Türkiye Grubu markalarından Estap, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği UniversalLine ile alışılagelmiş kabinet çözümlerinin dışına çıkarak esneklik ve verimlilik sağlıyor.

Estap Mühendisliği İmzasıyla: UniversalLine Profesyonel Kablolama Çözümü

Estap mühendisleri tarafından ana profili, estetik görünümü ve mekanik direnci artıracak şekilde tasarlanan UniversalLine, kilitlenebilir ve çıkarılabilir yan panelleriyle de esnek bir kullanımı beraberinde getiriyor.

Ofis, ekipman odaları, server odaları, altyapı kablolamaları, telekomünikasyon ve bilgi işlem ağları için tam donanımlı bir çözüm olan UniversalLine, tüm uluslararası standartlara uygun profesyonel kablolama özelliklerini taşıyor. 24 adet bükümden oluşan ana profil yapısıyla dayanıklılık artırılırken, geniş kablolama girişleriyle de yüksek kablolama kapasitesi sunuyor. 1000 kg yük taşıma kapasitesi sayesinde daha sağlam bir yapı sunan UniversalLine, 16U’dan 47U’ya kadar tercih edilebilecek farklı yükseklik seçenekleri ve kabin tamamen yüklü olduğunda dahi derinliği ayarlanabilir 19” montaj dikmeler ile tüm beklentileri karşılıyor.

EN 61587, IEC 60917, IEC 60297 standartları, RoHS uyumluluğu, EAC ve TSE sertifikalarına sahip UniversalLine; fan sistemi, dikey kablo düzenleyicisi, dikey kablo tavası, tekerlek/pinyon ayak grubu, sabit ve hareketli raflar, aydınlatma modülü, topraklama sürekliliği ve zemine sabitleme kiti gibi geniş aksesuar yelpazesi ile kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?