HP En Sürdürülebilir Baskı Çözümlerini Tanıttı

TerraJet Tonerli yeni HP Color LaserJet Serisi hibrit çalışma tarzları için enerji verimli, yüksek performanslı, ölçeklenebilir baskılar sunuyor.

HP, her ölçekten işletmeye yönelik yeni HP Color LaserJet 4200/4300 ve HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 ve X500/X600 baskı çözümlerini duyurdu. Tüm yeni HP Color LaserJet serisi yazıcılar, HP’nin yüzde 27’ye kadar daha az enerji kullanımı ve ambalajda yüzde 78’e kadar daha az plastik sağlayan yeni nesil sürdürülebilir toneriyle destekleniyor. HP’nin yüksek performanslı baskı çözümleri, büyüyen işletmelerin üretkenliği en üst düzeye çıkarmasına ve günümüzün hibrit çalışma tarzları için kesintileri en aza indirmesine yardımcı olmak üzere tasarlandı.

HP Ofis Baskı Donanımı Küresel Başkanı ve Genel Müdürü Xavier Garcia, “Her ölçekten şirketin en iyi yetenekleri çekmek ve elde tutmak için esnek çalışma düzenlemeleri yolunu kullanmasıyla esnek çalışma uygulamaları kalıcı hale geliyor. Bununla birlikte, dağıtılmış işgücü verimliliği işletmeler için en önemli konuların başında geliyor. Color LaserJet 4000 serisi, küçük işletmelerin kolay, güvenilir ve profesyonel baskı ile üretkenliği en üst düzeye çıkarması için tasarlandı. Müşterilerimiz büyüdükçe, Color LaserJet Enterprise 5000/6000 üretkenliği ve ölçeği mümkün kılmaya hazır” dedi.

Daha iyi bir gezegen için sorumluluklarını yerine getiren baskı

HP’nin müşterilerine daha iyi bir baskı deneyimi sunma misyonunun bir parçası olan yeni HP TerraJet toner teknolojisi, şirketin bugüne kadar elde ettiği en sürdürülebilir ve en yüksek performanslı ofis baskısını sunuyor. TerraJet, baskı sırasında yüzde 27 daha az enerji gerektiren, plastikte yüzde 78’e kadar azalma sağlayan ve yüzde 20’ye kadar daha fazla yazdırılabilir renkle daha keskin ayrıntılar sunan gelişmiş bir toner teknolojisi. HP TerraJet kartuşları, önceki ürünlere göre daha düşük karbon ayak izine sahip ve küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar yeni baskı çözümlerine dahil edilebiliyor.

HP küçük işletmelerin güvenliği için güç sağlıyor

Çalışanların işte kalma veya işten ayrılma niyeti birçok kuruluş için büyüyen bir sorun ve Z kuşağının en yeni üyeleri işgücüne katıldıkça bu sorunun daha da artması bekleniyor. En iyi yetenekleri çekmek ve elde tutmak için, küçük işletmelerin yüzde 60’ı esnek çalışma düzenlemeleri de dahil olmak üzere değişiklikleri uygulamaya koydu. İşe alımdaki bu eğilimler göz önünde bulundurulduğunda, giderek artan sayıda küçük işletme çalışanı hibrit çalışma tarzlarını benimsiyor. Ancak, küçük işletmelerin yarısı hibrit bir iş yerinde teknolojiyi yönetmekte zorlanıyor. Ve küçük işletmelerin yüzde 91’i işlerini yürütmek için hala basılı belgelere güveniyor.

Yeni HP Color LaserJet 4200/4300, küçük işletme müşterilerinin yıllardır güvendiği LaserJet Pro serisini daha fazla verimlilik ve gelişmiş yönetilebilirlik ile geliştiriyor. Çığır açan performansa sahip kompakt bir tasarımla sunulan 4200/4300 serisi, hızlı, iki taraflı renkli baskı ve tarama ile maksimum üretkenlik sağlıyor. Merkezi olmayan aygıtlar için güçlü yönetim araçlarının yanı sıra sektör lideri HP Wolf Security gömülü ve kutudan çıkar çıkmaz önceden yapılandırılmış olarak sunulan 4200/4300 serisi, işletmelerin büyümesine yardımcı olmak ve baskıyı kolaylaştırmak için tasarlandı.

HP Color LaserJet 4200/4300’ün temel özellikleri şöyle:

– Yüzde 25 daha yüksek baskı hızları ile müşteriler, ekiplerini daha fazla üretkenlik sağlayan teknoloji ile güçlendirebiliyor
– Yazıcıları tek bir ekrandan görüntülemek, kontrol etmek ve yönetmek için hepsi bir arada bir yazıcı yönetim aracı olan HP Smart Admin Dashboard
– Yüksek kaliteli renkli dokümanlarla pazarda öne çıkıp gerçek bir etki yaratılabiliyor

HP TerraJet Toner Kartuşları, HP Color LaserJet Pro 4200/4300 serisi için, önceki nesle kıyasla çevresel etkiyi azaltmaya ve kaliteyi artırmaya yardımcı olmak üzere tasarlandı:
– Yazdırma sırasında yüzde 27 daha az enerji
– Kartuşta yüzde 28 daha az yeni plastik
– Kartuş ambalajlarında yüzde 71 daha az plastik
– Yeniden tasarlanan hibrit ofisler için ölçeklenebilir çözümler

Küçük işletmeler büyüdükçe ve baskı ihtiyaçları daha karmaşık hale geldikçe, müşteriler değişen iş yerlerine, programlarına ve dinamiklerine uygun yazıcılara ihtiyaç duyuyor. Sektör lideri HP, bir dizi çözümle küçük işletme müşterilerinin kurumsal düzeydeki ihtiyaçlara ulaşırken ölçeklenmelerine yardımcı olmak için benzersiz bir konumda yer alıyor. HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 ve X500/X600, yeniden tasarlanan ofisler için üretildi ve A4 yazıcı maliyetine A3 fotokopi makinesinin üretkenliğini ve verimliliğini sunuyor. Bu ürün grubu ile müşteriler güç, üretkenlik veya güvenlikten ödün vermeden kişiselleştirme yapabiliyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?