Evden Çalışmaya Geçen İşletmelerin Tercihi Bulut Tabanlı ERP

Evden çalışma modelinin yaygınlaşmasıyla yazılım tercihi de firmalar açısından önemli role sahip oluyor. WOC Yazılım geliştirdiği yüzde 100 bulut tabanlı ERP teknolojisiyle işletmelere, tek noktadan kontrol, erişilebilirlik, maliyet tasarrufu, esneklik, IT kadrosundan tasarruf ve ekstra güvenlik gerektirmeme gibi faydalar sağlıyor.

Pandemi döneminde ortaya çıkan evden çalışma modeli, son zamanlarda varlığını gittikçe artırıyor. Ofis masraflarından tasarruf etmek isteyen birçok firma evden çalışma uygulamasına geçiş yapıyor. Evden çalışma düzeninde ise kullanılan yazılım modeli büyük öneme sahip oluyor. İşlerin kesintisiz ilerlemesi, kriz durumlarının yönetilmesi, iş takibinin düzenli yapılabilmesi gibi birçok durum kullanılan yazılım çeşidiyle bağlantılı olarak ilerliyor.
Son dönemde daha da görünür hale gelen bulut yazılım uygulamaları, evden çalışmaya geçen şirketler için sayısız fayda sağlıyor. Bu teknolojiler, işletmelerin dijital dönüşümünü hızlandırırken, verimlilik, esneklik, güvenlik gibi kritik alanlarda önemli avantajlar sunuyor.

Müşterilerine 2 yıl ücretsiz destek veriyor

Metal, metal işleme, kimya, otomotiv, plastik enjeksiyon gibi sektörler başta olmak üzere tüm sektörlerdeki firmaların iş süreçlerinin tamamında yazılım çözümleri sunan WOC Yazılım, yüzde 100 yerli ve bulut tabanlı ERP yazılımıyla öne çıkıyor.

WOC Yazılım’ın geliştirdiği WOC ERP bulut tabanlı olma özelliği sayesinde işletmelere, tek noktadan kontrol, erişilebilirlik, maliyet tasarrufu, esneklik, IT kadrosundan tasarruf ve ekstra güvenlik gerektirmeme gibi faydalar sağlıyor. WOC Yazılım, ERP sisteminin kurulumunun ardından da müşterilerine 2 yıl da ücretsiz destek veriyor.

Yurt dışında da büyümesini sürdürüyor

Türkiye’de üretim devi birçok firmayla çalışma yürüten, İstanbul, Ankara, Samsun ve Bursa gibi önemli şehirlerde bayilikleri bulunan WOC Yazılım, Azerbaycan’da Rusya, Özbekistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şirketin Dubai’de de satış ofisi bulunuyor.

‘’Geleceğe yönelik teknoloji trendlerini yakından takip ediyoruz’’

Geliştirdikleri iş modeline dair konuşan WOC Yazılım CEO’su Koray Kartal, şunları söyledi:
‘’Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve değişen teknoloji trendlerine ayak uydurmak için çalışmaktayız. Geleceğe yönelik teknoloji trendlerini yakından takip ederek, ürünlerimizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Yapay zeka ve makine öğrenimiyle güçlendirilmiş çözümler, bulut tabanlı altyapılar, analitik odaklı yaklaşımlar, sürdürülebilir çözümler ve esnek, yüksek entegrasyon kabiliyetine sahip, kullanıcı dostu, mobil uyumlu, güvenli ve ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. İnovasyon ve özelleştirme odaklı yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimize özel yazılım çözümleri geliştiriyoruz.’’

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?