Eaton Teknoloji Tırı Rotasını 6. Kez Türkiye’ye Çevirdi

Eaton, yenilikçi ürünlerini tanıttığı, geleneksel hale getirdiği Mobil Teknoloji Günleri kapsamında 6. kez Türkiye’de ve 2 Kasım- 4 Kasım tarihlerinde Ankara Sincan’da bulunan Eaton Ulusoy Sincan Fabrikasında konumlandı.

Eaton teknoloji tırı Ankara’da ziyaretçilere yenilenen özellikleriyle ticari ve endüstriyel binalarda elektriksel güvenlik sağlayan Eaton’ın xEnergy Alçak Gerilim Panosu, Eaton Ulusoy OG Çözümlerinden RMU (Ring Main Unit) ve HMH hücre ile OG Transformatörü sunuldu. Türkiye rotasını tamamlayan Teknoloji Tırı turuna Polonya ile devam edecek.

“Türkiye’ye ve bölgeye yatırımlarımızı devam ettirme hedefindeyiz.”

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, “2015 yılından bu yana Mobil Teknoloji Günlerini Türkiye’de kültür haline getirdik. Bu anlamda Eaton Elektrik Türkiye Grubu olarak Mobil Teknoloji Günleri ile EMEA bölgesi içerisinde en çok kilometreyi kat eden, en çok müşteriye ulaşan ekip olmanın gururunu taşıyoruz.” dedi. Özcan “2019 yılında Ulusoy Elektrik’in satın alınmasının tamamlanmasıyla birlikte Eaton’ın Türkiye’deki varlığı, Ankara’da bulunan Orta Gerilim Hücre ve Transformatör üretim tesisleri ile genişletildi. Eaton ve Ulusoy satış ekipleri güçlerini birleştirerek tek çatı altında buluştu. Müşterilerimizin beklentileri bizler için oldukça önemli. Yeni birleşme ile gelişerek ve büyüyerek dijital dünyanın olanaklarını da kullanarak sektörde büyümeye devam edeceğiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Eaton Teknoloji Tırı’nın Önemli Duraklarından Bazıları:

24 Ekim- 26 Ekim İstanbul
28 Ekim Bursa
31 Ekim – 1 Kasım İzmir
3 Kasım – Ankara – Eaton Ulusoy Fabrikası
4 Kasım – Ankara – OSTİM

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?