Dexim XSquare’in Taşınabilir Şarj Kaynağı Türkiye’de

Despec, Dexim XSquare’in aleve dayanıklı malzemeden üretilen, Type-C ve Micro USB girişlere sahip olan, yüksek gerilim ve aşırı şarj korumalı taşınabilir şarj kaynağını Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturuyor.

Despec, Dexim XSquare’in 50.000 mAh kapasiteli taşınabilir şarj kaynağını Türkiye’ye getiriyor. Cihazın şarj durumunu gösteren LED ekranın yanı sıra Type-C ve Micro USB girişlerini de Intelligent teknolojisi ile destekliyor. Böylelikle cihazın sağlıklı şarjı için gereken akım otomatik tespit edilebiliyor.

Aleve dayanıklı malzemeden üretilen ürün, aşırı ısınma ve kısa devre korumasıyla güvenli bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda aşırı şarj ve hızlı şarj korumasıyla gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek bağlı cihazların bataryasına zarar verebilecek fazla enerjinin verilmesini engelliyor.

Despec Despec Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin, yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi:
“Bugün teknoloji hepimiz için günlük hayatın her alanında vazgeçilmezimiz. Dünyayla bağlantıda kalmak ve işlerimizi aksamadan devam ettirebilmek için laptop, tablet ve telefonlarımız başta olmak üzere akıllı cihazlarımızın güvenliği ve sağlığı bu nedenle hepimiz için çok önemli. Dexim XSquare markasının yeni taşınabilir şarj kaynağı, hem kendi içinde hem de kendisine bağlı cihazlarda oluşabilecek sorunları engelleyen özellikleriyle kullanıcılara gönül rahatlığıyla kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca LED ekranındaki göstergeyle bünyesinde kalan şarjı tam olarak gösterebilmesi de kullanıcılar açısından büyük avantaj oluyor. Despec olarak Türkiye’de teknoloji meraklılarının ilgi duyacağı en yeni ürünleri portföyümüze eklemeye devam edeceğiz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?