CBKSoft ve Procenne’den Önemli İşbirliği

Elektronik Doküman Yönetimi konusunda sektörün lider firması CBKSoft ile dijital güvenlik alanında ürettiği çözümler ile dikkat çeken Procenne firması e-Yazışma 2.0 kapsamında ortaya çıkan ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılamak için işbirliği kararı aldı.

Söz konusu güç birlikteliği kapsamında CBKSoft tarafından geliştirilen enVision yazılımı ile Procenne tarafından üretilen ProCrypt HSM ürününün tam entegrasyonu gerçekleştirilecek.

CBKSoft Genel Müdürü Salih Kanlı, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“CBKSoft olarak bilişim sektörünün farklı alanlarındaki öncü ve lider firmalarla işbirliklerimize bir yenisini ekliyoruz. Bu kapsamda, dijital güvenlik alanında çözümler sunan saygın firmalardan Procenne ile önemli bir işbirliği sözleşmesine imza attık. Böylelikle önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek, enVision ve ProCrypt HSM entegrasyonu ile E-Yazışma artık çok daha güvenli ve kolay olacak.”

Procenne CEO’su Resul Yeşilyurt ise “EBYS faaliyetleri için altyapı sağlayıcı CBKSoft ile yapmış olduğumuz iş birliğinden son derece memnunuz. Procenne’in teknolojisi ve CBKSoft’un sektör tecrübesinin bir araya gelmesi ile e-Yazışma faaliyetleri artık daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek. Önümüzdeki sürecin gerek her iki taraf için gerekse hizmet sağladığımız kurumsal müşterilerimiz için olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyorum” diye konuştu.

ProCrypt HSM; bankacılık işlemleri, dijital dönüşüm projeleri ve genel veri koruma alanında yüksek seviyede güvenlik ve performans sunan bir Donanımsal Güvenlik Modülüdür. Elektronik Belge, Form ve Süreç Yönetim Sistemi olan enVision ise evrak takibi, belge yönetimi, arşiv yönetimi, doküman yönetimi, iş akışı yönetimi ve form yönetimi konularında %100 web tabanlı ve eksiksiz bir sistem sunar. enVision ile kesintisiz otomasyon sağlanarak, kağıt bazlı iş süreçlerinin tam entegre dijital bir ortama dönüşmesi sağlanır.