Bosphorus ISS Şirketinde 2 Yeni Atama

Bosphorus ISS ekibi, büyüme yolculuğuna iki değerli ismi daha dahil ederek devam ediyor. Zeynep Sevinç, “Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi” ve Tuba Ergün “IT İşe Alım Uzmanı” olarak işe başladı.

Tuba Ergün ve Zeynep Sevinç

Yerli teknoloji şirketi BISS, firmalar için ihtiyaca özel ürettiği yazılımlarla Amerika, Almanya ve Hollanda gibi ülkelere ihracat yapıyor. Genç Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen yerli yazılımlar dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyor. Girişimci Bekir İçli tarafından 2019 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan teknoloji şirketi Bosphorus Industrial Software Solutions (BISS) de çoğunluğu yazılım mühendislerinden oluşan 37 kişilik uzman kadrosuyla Türkiye’de endüstriyel IOT yazılımları geliştirip yurtdışına ihraç ediyor.

Zeynep Sevinç, kariyer hayatı boyunca DHL, GE, 3M gibi çeşitli sektörlerde satış ve iş geliştirme alanında çalışdı. Konusunda edindiği farklı alanlarda ki deneyimleri ile , Bosphorus ISS’e farklı bir bakış açısı sunarken, şirketin global büyüme stratejilerini güçlendirerek işbirliği içinde olacakları firmalarla ilişkileri daha da ileriye taşımayı hedefliyor.

Diğer bir yeni katılan ekip üyesi Tuba Ergün ise, daha önce Remax, Brainart İnsan Kaynakları gibi firmalarda IT sektörüne spesifik olarak uzmanlaşmış olup, işe alım süreçlerindeki tecrübesi ve teknolojik bilgi düzeyiyle öne çıkmakta. Bosphorus ISS’e sunacağı katkılarıyla, donanımlı ve yetenekli IT profesyonellerini şirkete kazandırmaya odaklanacak.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?