Bilişim 500 Ödül Töreni’ne Sayılı Günler Kaldı

M2S Araştırma Şirketi tarafından bu yıl 24’üncü kez düzenlenen ve sektörün kılavuz niteliğindeki araştırması olarak kabul edilen “Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması” sonuçları, 9 Ağustos tarihinde Zeytinburnu Fişekhane’de gerçekleştirilecek Bilişim 500 Ödül Töreni’nde açıklanacak. Konuşmacıları arasında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın da bulunacağı törende; 6 ayrı ana kategoride birinci olan şirketlere ödülleri takdim edilecek. Törende, ilgili bakanlıklar ve kurullarının yanı sıra bilişim sektörünün üst düzey profesyonelleri de yerini alacak.

Türkiye bilişim sektörünün en önemli referans kaynağı olan ve M2S Araştırma Şirketi tarafından bu yıl “Yeni Yüzyılımızda Daha da İleri – Further” mottosu ile gerçekleştirilen “Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması”nın sonuçlarının açıklanmasına sayılı günler kaldı. Bu yıl 24’üncü kez düzenlenen araştırmanın sonuçları, 9 Ağustos tarihinde Zeytinburnu Fişekhane’de gerçekleştirilecek Bilişim 500 Ödül Töreni’nde açıklanacak. Törenin açılış konuşmasını BTHABER Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe gerçekleştirecek.

Tören öncesinde; TC Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, TC Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Kurul Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Este Bilişim CTO’su Erdinç Kapucu, Sistem Global Satış ve Pazarlama Müdürü Serra Yılmaz, Bulutistan Türkiye Genel Müdürü Gökhan Gençtürk, Naggaro+MBIS Satış Direktörü Umut Güney, Iron Mountain Türkiye Genel Müdürü Gamze Ergün, ve Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu yapacakları konuşmalarla sektörün bugünü ve yarınına ayna tutacak.

Bilişim 500 Ödülleri sahiplerini bulacak

Tören sponsorluğunu KoçSistem, araştırma sponsorluğunu Sistem Global, yayın sponsorluğunu Este Bilişim’in üstlendiği Bilişim 500’de, Bulutistan, Iovis, Iron Mauntain, Lenovo, Nagarro+MBIS ve Mobres de sponsorluk katkıları ile yer alacaklar. Bilişim 500 Araştırması ödül töreninin finalinde; 6 ayrı ana kategoride birinci olan şirketlere ödülleri takdim edilirken her sene olduğu gibi bu sene de sektörde 35 yılını geride bırakan profesyoneller onurlandırılacak.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?