Axis Yeni Bir Ağ Video İnterkom Cihazı Duyurdu

Axis Communications, güçlü kapı güvenliği ve kolay entegrasyon sağlayan, dış mekan uyumlu yeni bir ağ video interkom cihazı duyurdu. Yeni geliştirilen cihazda, dahili siber güvenlik özellikleri ve derin öğrenmeye dayalı gelişmiş analitik desteği sunulmakta.

Axis I8116-E Ağ Video Interkom’ları, 5MP video, iki yönlü iletişim ve uzaktan giriş kontrolü sunarken, WDR ile de bir ortamda hem karanlık hem de aydınlık alanlar olduğunda netlik sağlıyor. Yalnızca 48 mm genişliğinde olan bu cihazlar, duvarlara, kapı çerçevelerine dik olarak sığacak şekilde tasarlanmış olup, duvarda gömülü montaj yapılmasını sağlayan özel aksesuarı sayesinde sınırsız montaj seçenekleri sunuyor.

Küçük ve güçlü bir intercom olarak tasarlanan AXIS I8116-E, sadece bir PoE kablosu kullanarak kilitleri kontrol etmeye ve video gözetimi ekleyerek kapı güvenliğini artırmanıza olanak sağlıyor. Derin öğrenme işlem birimi ile yetenekleri iyileştirilen bu modeller, edgede daha önceki modellerden daha fazla veri toplamaya ve analiz etmeye olanak tanıyor. Ayrıca, ACAP sürüm 4’ü desteklemesi, yine edgede derin öğrenmeye dayalı özel uygulamalar eklemeyi mümkün kılıyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?