ATP ve Koruncuk Vakfı’ndan Teknoloji İş Birliği

ATP, toplumsal katkı ve gençlere destek için Koruncuk Vakfı’na Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi kuruyor.

Şirketlerin sadece teknolojik gelişmeleri ve finansal büyümeleri değil topluma ve gençlere verecekleri katkılarla da gelişeceğine inanan ATP, sosyal sorumluluk bilinciyle Koruncuk Vakfı’na teknolojik destek sağlayacak. Oluşturulan sözleşme kapsamında Koruncuk Vakfı, ATP’nin sağlayacağı CRM (Customer Relations Management – Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemine geçiş yapacak.

Koruncuk Vakfı’nın daha geniş kitlelere ulaşmasına destek olacakları paylaşan ATP Genel Müdürü Ümit Cinali; “Temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri risk altındaki çocuklar için barınma ve eğitim desteği veren Koruncuk Vakfı’na teknolojilerimiz ve kaynaklarımızla katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kuracağımız güvenli CRM altyapısının getireceği dijital dönüşümle, Koruncuk Vakfı programlarını destekleyecek daha geniş kitlelere ulaşabilecek ve çocuklara daha iyi imkanlar sağlanacak. İşbirliğimiz ile sosyal sorumluluk alanında katkılarda bulunan kurumların yanında yer almaktan gurur duyuyor ve sürdürülebilir bir dünya için en önemli değerimiz olan çocuklarımıza daha fazla fırsatlar sağlayabilmeyi diliyoruz.”

Korucuk Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Sıddık Yarman, işbirliği anlaşmasıyla ile ilgili yaptığı açıklamada, “ATP’nin bize sağladığı hizmeti çok değerli buluyoruz. Toplumsal olaylara duyarlı ve topluma destek olmak isteyen birey ve kurumları tanımlamak ve ulaşmak, çocuklarımız için fark yaratacak çözümler geliştirmenin ilk adımı. ATP’nin sağlayacağı teknolojik altyapıyla bu yöndeki çalışmalarımıza ivme kazandırıyoruz. Bundan sonra geriye, bu sevgi ve destek halkasını büyütmek ve daha geniş kitlelere ulaşmak kalıyor. Toplumun gelişmesine destek verecek herkesi paylaşım ve destek çemberimize katılmaya davet ediyorum” dedi.

ATP, işbirliği anlaşması kapsamında Koruncuk Vakfı bilgi sistemlerine tüm bağışçı verilerini yönetebileceği bir CRM sistemi kuracak. Bu sistem sayesinde, Koruncuk Vakfı gönüllüleri, kuruluşa sürekli destek veren bağışçıları izinli olarak tanımlayabilecek ve kurulan sistemle belirli dönemlerde onların desteğine başvuracak. Koruncuk Vakfı’nda çalışan personelin ve öğrencilerin tüm bilgileri de yine kurulacak CRM sistemi üzerinden yönetilebilecek. Sistem, personelin vardiyalarını takip etmesini de sağlayacak. Öğrencilerin de başvurudan kayıt sonrasında takibinin yapılmasına kadar uçtan uca tüm süreçlerinin CRM üzerinden sürdürülmesi mümkün olacak.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?