Akıllı Gönderilerin Adresi Pudo, Trendyol’da

Türkiye’nin en geniş akıllı gönderi ağına sahip pudo, Trendyol Express ile önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında artık Trendyol’un milyonlarca müşterisi, online alışverişlerini alternatif teslimat adresi olan yüzlerce pudo noktasından kendisine en uygun olanı seçerek, 7/24 kolaylıkla teslim alabilecek.

E-ticaret sektörüne katma değer yaratma hedefiyle son dağıtım noktaları için en iyi kullanım deneyimini misyon edinerek inovatif, teknoloji destekli hizmetlere imza atan pudo lojistik alanında yeni iş birliklerine devam ediyor. Türkiye’nin en geniş akıllı gönderi ağına sahip olarak tüm sektörler için gönderi teslim alma ve teslim etme süreçlerine hız kazandıran ve kolaylaştıran pudo, son olarak Trendyol Express ile önemli bir iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında Trendyol müşterileri, online alışverişleri tamamladıktan sonra teslimat adresi belirtme aşamasında yüzlerce pudo akıllı gönderi noktası arasından kendilerine en uygun lokasyonu tercih edebilecek.

Trendyol kullanıcılarının teslimatları kolaylaşacak

Trendyol üzerinden alışveriş yapan milyonlarca kullanıcı, pudo akıllı gönderi cihazları ile çok daha fazla lokasyondan 7/24 siparişlerini teslim alabilecek. Müşteriler, zamana ve mekana bağlı kalmadan evlerine, iş yerlerine, okullarına en yakın noktayı seçerek günün her saatinde gönderilerine ulaşabilecek. Trendyol, pudo’nun lokasyon gücü sayesinde milyonlarca müşterisinin hayatını kolaylaştıracak. Trendyol kullanıcılarının gönderileri seçmiş oldukları pudo noktasına ulaştığında kendilerine iletilecek SMS’te yer alan tek kullanımlık şifre ya da QR kod ile gönderilerini 6 saniyede teslim alabilecek. Kullanıcılar zamandan tasarruf ederken alışveriş sırasında verilen adreste bulunma zorunluluğundan da kurtulmuş olacak. Tüm bunlara ek olarak pudo’nun iş modelinin temelinde bulunan paylaşım ekonomisi, verimlilik, sürdürülebilirlik ve çevre dostu yapı ile sosyal sorumluluk anlamında da katkı sağlayacak.

Prestijli iş birlikteliklerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek

Trendyol Express ile gerçekleşen önemli iş birlikleri kapsamında açıklamalarda bulunan pudo Genel Müdürü Şaban İren, “Trendyol Express ile gerçekleşen iş ortaklığımız için oldukça heyecanlıyız. Milyonlarca Trendyol kullanıcısı pudo’nun site, iş yeri, üniversite kampüsleri, işlek caddeler ve alışveriş merkezleri gibi birçok yaşam alanında var olan güçlü lokasyon ağı ile 7/24 istedikleri her an yalnızca 6 saniyede ürünlerini teslim alarak üst düzey bir deneyim yaşayacaklar. pudo olarak, sunduğumuz teknolojik çözümler ile iş ortaklarımızın operasyonel maliyetlerini azaltıyor, marka sadakatini artıracak bir deneyim yaşatıyoruz. Yakın gelecekte de yeni lokasyonlar ile ‘pudo Akıllı Gönderi Ağı’mızı büyütürken aynı zamanda dikey yeni nesil servislerimizi ülkemize kazandırmayı hedefliyoruz. Prestijli iş birliktelikleri gerçekleştirerek, tüm yaşam alanlarındaki varlığımızı genişleterek sektöre ve ülkemize değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?