Yeni Tedarikçi İlişkileri Yönetimi “Performax” Kullanıma Hazır

PaperWork tarafından geliştirilen yeni uygulama firmaların e-posta ve telefonla yapılan iletişim karmaşasını azaltmayı hedefliyor

Günümüzde birçok şirket, müşterileri, tedarikçileri, şubeleri, mağazaları, hatta avukatlık büroları, teknik servisleri ve ithalat / İhracat gibi iş ilişkisinde bulunduğu firmalarla iletişimini e-posta ve telefon üzerinden yönetiyor. Ancak, bu geleneksel iletişim yöntemleri bazen zaman alıcı, hataya açık ve verimsiz olabiliyor.

Performax ile daha kolay, güvenilir ve düşük maliyetli iş akışı

İşlem sürelerini uzatan e-posta ve telefon iletişimi, işletmelerin hızlı ve etkili bir şekilde faaliyet göstermelerini engelleyebiliyor. Bu noktada ise süreçteki iş akışını kolaylaştıracak “Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” ile teslim süreçlerinde iyileşme, maliyetlerin düşürülmesi ve tedarikçiyle olan ilişkilerin güçlendirilmesi sağlanabiliyor. Aynı zamanda, tedarikçiler ile olan iletişimin yönetilmesi ve ölçülmesi sayesinde şirketler kendi operasyonlarında yaşanabilecek aksaklık risklerini de azaltabiliyor.

Dijital iş akışı ve doküman yönetim konusuna odaklanan yapay zekâ destekli PaperWork platformu bu sorunların çözümüne yönelik Performax isimli bir uygulama geliştirdi. PaperWork Satış Direktörü Tolga Eşiz, “Yeni Tedarikçi İlişkileri Yönetimi “Performax” sayesinde tedarikçi ile olan iletişimin yönetilmesi, performansının değerlendirilmesi ve sürdürülebilir iş ilişkilerininin kalıcı olarak oluşturulmasının mümkün olabileceğini” belirtti.

“Performax ile güçlü ilişki, zamanında teslimat”

Tolga Eşiz, yeni tedarikçi uygulaması ile ilgili şu bilgileri verdi:

Performax” ile tedarikçi performansının etkin bir şekilde değerlendirilmesi ve yönetilmesini sağlayarak, kalite, teslimat ve maliyet açısından müşteri beklentilerini karşılamayı amaçladık. Şirketler bu uygulama ile tedarikçi ilişkilerini daha güçlü kılarak kaliteli ürün ve hizmetlerin, zamanında teslimini sağlayabilir. Uygulama aynı zamanda tedarikçi ile firma arasındaki belge paylaşımı ve görev yönetimi gibi iş süreçlerini de etkin bir şekilde kontrol edebilme imkanını sunuyor. Böylece iş birliğinin sağlıklı ve verimli bir şekilde sürdürülmesini hedefledik.”

Tedarikçi yönetiminin, iş dünyasında güvenilir ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturmak için kritik öneme sahip olduğuna dikkat çeken Tolga Eşsiz, “Performax” ile tedarikçi yönetimi, işletmelerin daha etkili ve verimli bir şekilde faaliyet göstermelerine olanak tanırken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini ve tedarikçiyle olan ilişkileri güçlendirir. PaperWork BPM’in sunduğu bu inovatif çözüm, işletmelere farklı alanlarda katma değer sağlayacaktır” diyerek Performax’ın avantajlarını şöyle sıraladı:

  • Merkezi İletişim: Uygulama tüm tedarikçiyle yapılan iletişimi merkezi bir platform üzerinden sağlar. Bu sayede, e-posta ve telefonla yapılan iletişim karmaşasını ortadan kaldırarak işletmelere daha düzenli ve kolay bir iletişim imkanı sunar.
  • Süreç Otomasyonu: Uygulama tedarikçi ile gerçekleştirilen süreçleri otomatikleştirir ve takip eder. Böylece, tekrarlayan görevler ve işlemler otomatik olarak gerçekleştirilir ve insan hatası riski azalır.
  • Hızlı İşlem Süreleri: Performax, tedarikçi arasındaki işlemleri hızlandırır ve onay süreçlerini kısaltır. Bu sayede, işletmeler daha hızlı ve etkili bir şekilde çalışabilirler.
  • Güvenli Veri Paylaşımı: Uygulama tedarikçi arasında güvenli bir şekilde veri paylaşımını sağlar. Böylece, hassas bilgilerin güvenliği ve gizliliği korunur.
  • İş birliği ve İzleme: Performax, tedarikçi arasındaki iş birliğini arttırır ve süreçleri izleme imkanı sunar. Bu sayede, işletmeler süreçlerini daha iyi yönetebilir ve performanslarını izleyebilirler.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?