Xerox’ta John Bruno Dönemi

Xerox, John Bruno’yu Başkan ve Operasyon Direktörü olarak atadı.

Xerox Holdings Corporation, John Bruno’nun Başkan ve Operasyon Direktörü olarak atandığını duyurdu. Bruno, Steven Bandrowczak’ın bu yılın başlarında İcra Kurulu Başkanlığına terfi edilmesinin ardından ekibe katıldı. John yeni görevinde, şirketin küresel stratejisini şekillendirmek için CEO ve liderlik ekibiyle yakın bir ortaklık kurmakla birlikte, şirket performansını iyileştirmek için işletme modeli geliştirmeden, küresel teklifleri, hizmet sunumunu, pazarlamayı, üretimi, tedarik zincirini, tedariki, bilgi teknolojisini ve Xerox’un BT hizmetleri iş birimini denetlemekten sorumlu olacaktır.

Xerox’un İcra Kurulu Başkanı Steven Bandrowczak değerlendirmesinde; “John Xerox’a, gittiğimiz yön için geçerli olan, birbirinden farklı sektörlerdeki Fortune 500 şirketlerindeki onlarca yıllık iş, teknoloji ve operasyon liderliği deneyimini getiriyor. John’un uzmanlığı, müşteri merkezli çalışma modelimizi geliştirmemize yardımcı olacak ve genel olarak daha iyi bir müşteri deneyimi yaratmamızı sağlayacak” sözlerine yer verdi.

Bruno Veri ve Analitik Hizmetleri’nde Operasyon Direktörü ve İcra Kurulu Başkanı olarak görev yaptığı Aon’da yedi yıl geçirdikten sonra Xerox’a geldi. 30 yıllık kariyeri boyunca NCR Corporation, United Parcel Service, Cisco Systems, Merrill Lynch ve Goldman Sachs ve diğer firmalar arasında üst düzey liderlik pozisyonlarında görev yaptı.

John Bruno son olarak yeni görevi sonrası; “Bu görevi üstlenmekten, Steve ve bu yetenekli liderlik ekibiyle Xerox’un Başkanı ve Operasyon Direktörü olarak iş ortağı olmaktan onur duyuyorum. Müşterilerimizi memnun etmek ve Xerox’tan bekledikleri mevcut ve gelecekteki temel iş yeri teknolojilerini onlara sunmak üzere, operasyonel alanda yenilik yaptığımızdan emin olmak için dünya çapındaki tüm yeni Xerox meslektaşlarımla çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum” sözlerine yer verdi.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?