VMware, VMware Explore Etkinliğini Duyurdu

VMware küresel çoklu bulut sektör etkinliği VMware Explore’u tanıttı.

VMware’in öncü etkinliği VMworld’ün iyileştirilmiş hali olan VMware Explore, çoklu bulut dünyasını şekillendirmeye yardımcı olan daha fazla teknolojiyi, ekosistemi ve geliştirici topluluklarını bünyesinde barındıracak. VMware Explore US, 29 Ağustos – 1 Eylül 2022 tarihlerinde San Francisco’daki Moscone Center’da yer alacak. Yılın ilerleyen aylarında ise VMware Explore Europe, 7-10 Kasım 2022 tarihlerinde Barselona, İspanya’daki Fira Gran Via’da gerçekleşecek. VMware Explore’un diğer bölgesel etkinlikleri de Brezilya’da (19-20 Ekim), Çin’de (17-18 Kasım), Japonya’da (15-16 Kasım) ve Singapur’da (15-16 Kasım) olacak.

Son 2 yılda yapılan sanal etkinliklerin ardından VMware Explore katılımcıları yenilenmiş bir müşteri etkinliğini deneyimleyebilecek, eski veya yeni tanıdıklarıyla ve iş arkadaşlarıyla bağlantılarını yenileme fırsatını yakalayacak. Ayrıca hem fiziksel gerçekleşecek hem de kaydının her zaman izlenebileceği etkinliğin takviminde daha fazla iş odaklı oturumlar, müşteri başarı öyküleri, topluluk buluşmaları ve yenilenmiş bir katılımcı deneyimi ile birlikte teknik açıdan zengin içerikler yer alıyor. Katılımcılar, VMware ürün uzmanlarının ve sektördeki düşünce liderlerinin çoklu buluta ve sınır bilişim mimarilerine yönelik bakış açılarına ek olarak uygulamalar arasında geliştirici deneyimlerini ve DevOps uygulamalarını nasıl kolaylaştırabileceğini öğrenecek. Önceki VMworld katılımcılarına birçok yönden alışık oldukları bir deneyim sağlayacak olan VMware Explore’da keşfedilecek birçok yeni fırsat da bulunuyor.

VMware Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Laura Heisman, konuyla ilgili şunları söylüyor:
“VMware Explore, çoklu bulut dünyasının merkezi olacak. Bu etkinlik, en iyi uygulamaları ve bilgileri paylaşmak için müşterileri, ortakları, geliştiricileri ve sektör uzmanlarını bir araya getirecek. Bu değişim, çoklu bulut çağını merkeze alarak güçlü VMware Cross Cloud hizmetleri geliştirmek ve sunmak için müşterilerimizle ve ekosistemimizle çalışma şekillerimizde yaptığımız dönüşümümüzü de yansıtıyor.”

VMware Explore etkinliğinde katılımcılar,

  • Eski altyapı, monolitik uygulamalar, farklı işletim modelleri ve güvenlikteki boşluklar gibi güçlükleri, çoklu bulutun karmaşıklığını kolaylaştırarak çözmek için sektör ve VMware uzmanlarıyla ve müşterileriyle birlikte çalışabilecek,
  • Öncü çoklu bulut müşterilerinden bilgi edinebilecek,
  • En büyük bulut iş ortaklarından oluşan geniş ekosistem ile etkileşimde olabilecek,
  • Çoklu bulut alanındaki bağımsız yazılım sağlayıcılarından oluşan ağdan faydalanabilecek,
  • Sektör ve uzman odaklı daha fazla oturum arasında tercih yapabilecek ve
  • Cross-Cloud hizmetleri, açık kaynak ve alışık oldukları diğer teknik topluluklarla iletişim kurabilecek.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?