Veri Merkezlerinde Güvenin Adresi Vertiv

İki günlük bir etkinlik için Vertiv’in davetlisi olarak geldiğimiz İtalya’da gezdiğimiz Vertiv tesisleri, veri merkezleri tarafındaki teknoloji ve yenilikler hakkında bilgilenmemizi de sağladı.

Vertiv Bolonya Müşteri Denetim Merkezi

Vertiv donanım, yazılım, iş analitiği ve devamlı servisleri bir arada sunarak müşterilerinin kritik öneme sahip uygulamalarının kesintisiz çalışmasını, en iyi performansı sunmasını ve ihtiyaca uygun şekilde büyümesini garanti altına alıyor. Şirketin Piove di Sacco ve Bolonya’daki müşteri deneyim merkezlerinde iki gün geçirdik. Gördük ki Vertiv; veri merkezlerinin, haberleşme ağlarının, ticari ve endüstriyel tesislerin bugün karşılaştığı en önemli zorlukları çözerken güç kaynağı, soğutma ve BT altyapı çözüm ve servisleriyle buluttan uç nokta aygıtlarına kadar kapsamlı bir portföy sunabilen bir yapı. Merkezi ABD’nin Ohio eyaletindeki Columbus’ta bulunan Vertiv’in 20 bine yakın çalışanı bulunuyor ve şirket 130’dan fazla ülkede iş yapıyor.

Vertiv Türkiye ve Orta  Asya Bölgesi Ülke Müdürü Zekai Güler, Türkiye’de 50’nin üzerindeki teknik servis çalışanlarıyla Türkiye’de başta finans olmak üzere birçok sektöre hizmet veren veri merkezle ile çalıştıklarının altını çiziyor.

Zekai Güler ile İtalya’da gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?