Veeam Kanal’da Yeni Başkan Yardımcısı

Larissa Crandall, olgunlaşmaya ve kurumsal pazarda gelişmeye devam eden Modern Veri Koruma lideri Veeam’in yüzde 100 iş ortağı odaklı ekosistem stratejisine liderlik edecek.

Veeam Yazılım, bugün Larissa Crandall’ın Global Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Sektörde lider bir isim olan Crandall en son Gigamon’da Küresel Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştı. Crandall, verilerin Bulut, Sanal, Fiziksel, SaaS veya Kubernetes gibi birden çok ortamda korunmasını sağlayan Veeam’in küresel iş ortakları ekosistemine yaptığı yatırımlara rehberlik edecek.

“Veriler, işletmelerin sahip olduğu en önemli varlık ve bu durum verilerin fidye yazılımı saldırılarına ve plansız kesintilere karşı korunmasını hayati hale getiriyor.” diyen Veeam Global Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Larissa Crandall şunları söyledi: “Satış, pazarlama, Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimizle birlikte Veeam’in tüm iş ortakları için karşılıklı yarar sağlayan stratejiler oluşturmak ve müşterilerimiz için en üst düzeyde veri koruma ve kurtarma sunmak için çalışacak olmak heyecan verici. Veeam’in güçlü marka algısına ve kanal odaklı yaklaşımına uzun zamandır hayranım. Bu ekibin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum ve Veeam’in kurumsal varlığını hızlandırmaya devam ederken oluşturacağımız uyum ve iş birliğinin daha da büyük başarılara yol açacağından eminim.”

Crandall kanalda güvenlik, ağ ve bulut satıcıları için çalışmalar gerçekleştirdiği kariyerinin temellerini, kurumsal, ticari ve kamu sektörü ekiplerine liderlik eden büyük bir çözüm sağlayıcı olan Connection’da attı. Crandall küresel kanal ve iş ortakları organizasyonuna liderlik ederek kanal büyüme rekoru kırmasında önemli katkılar sunduğu ve iş ortağı programını geliştirdiği ve “Önce iş ortağı” stratejisinin ayrılmaz bir parçası olduğu Gigamon’da dört yıl geçirdikten sonra Veeam’e katıldı. Crandall ayrıca Gigamon Playbook’un oluşturulmasına, yaratıcı talep oluşturma, eğitim ve etkinleştirme programlarının oluşturulmasına ve yürütülmesine ve ayrıca gelir getiren “Pazara Gidiş Modeli” çözümleri geliştirilmesine yardımcı oldu.

Veeam’in CRO’su (Chief Revenue Officer) John Jester, “35.000’den fazla iş ortağımız ve işbirliği yaptığımız şirketler, %100 iş ortağı odaklı küresel ekosistemimiz, şirketimizin her yönünün başarısı için kritik öneme sahip” dedi. “Larissa’nın atanması, ortaklarımıza verdiğimiz önemin altını çiziyor. Larissa, kanıtlanmış bir tutkuya, vizyona ve işbirliği, uyum ve ortak stratejiyle başarıyı artıran programlar ile genişletilmiş ekipler yönetme tecrübesine sahip. Veeam gelişmeye devam ediyor ancak Veeam çözümlerini ve Veeam destekli hizmetleri oluşturmak, pazarlamak, satmak ve entegre etmek için iş ortağı odaklı yaklaşımımız en önemli önceliklerimizden biri olmaya devam edecek.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?