Veeam, Geliştirilmiş Akredite Hizmet Ortağı Programını Tanıttı

Veeam Akredite Hizmet Ortağı Programı (VASP) ile üyeler talebe göre tekliflerini farklılaştırabilir, katmadeğerli hizmet sağlayarak müşterilerine başarılı bir işbirliği tecrübesi sunabiliyor.

Bulut veri yönetimi sağlayan yedekleme çözümlerinin lideri Veeam Software, iş ortaklarının Veeam çözümlerini satış, uygulama ve destekleme yeteneklerini güçlendirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak üzere geliştirilmiş Veeam Akredite Hizmet Ortağı (VASP) Programı’nı piyasaya sürdü. Veeam’in pazara açılma modeli ile uyumlu olan yeni program, Veeam iş ortaklarının, Veeam müşterilerine doğrudan hizmet sunmasına olanak sağlıyor.

2019 Veeam Bulut Veri Yönetimi Raporu için yapılan ankete göre, şirketlerin üst düzey yöneticilerinin ve BT karar vericilerinin yüzde 71’i şirketlerinin dijital dönüşümü için teknolojinin en önemli faktör olduğu konusunda hemfikir. Veeam, ürün kurulumları karmaşıklaştıkça, müşterilerinin yüksek kaliteli profesyonel hizmet sunabilecek, gerekli teknik beceriyi gösteren iş ortakları, sistem entegratörleri ve serbest çalışan BT danışmanları bulma konusundaki artan ihtiyacı görüyor. Yeni program, Veeam profesyonel hizmetler departmanını, VASP üyelerine özel, iç kaynakları tahsis eden bir kanal uyum modeline yapılandırıyor. Veeam’in gelişmiş VASP programıyla, iş ortakları artık hizmet tekliflerini farklılaştırarak müşteri başarısını artırabiliyor.

Veeam Ürün Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Danny Allan, “Bugün, veri yönetimi bir kurumun büyümesi için zorunludur. Rekabette avantaj sağlamak için liderler artık daha akıllı işletmelere dönüşmelerini sağlayacak teknolojileri uygulayacak ve yönetecek nitelikli profesyonellere ihtiyaç duyuyor. Veeam, iş ortağı ekosistemine odaklanmış bir iş modeli sunmaya ve müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunmaya kararlıdır. İş ortağı ekosistemimizdeki gelişmiş özellikler sayesinde iş ortakları, çözüm sürecini şekillendiren ve kontrol eden araçlarla donatılmıştır” diye konuştu.

Yeni Programın Avantajları

  • Hizmet ortakları için yeni iş ve gelir fırsatları yaratıyor.
  • Büyüme için iş ortağının satış ekibini etkinleştiren kaynaklar sağlıyor.
  • İş ortaklarının yeteneklerini geliştiriyor.
  • Derinlemesine entegrasyon ile müşterideki Zaman/Değer oranını artırıyor.
  • Etkili bir çözüm benimseme ve müşteri memnuniyeti sağlamak için Veeam’in yetenekleri ve hizmetleri konusunda sürekli eğitim sağlıyor.

VASP üyeleri şunlara erişebiliyor:

  • Hizmet portföylerini oluşturmada yardımcı olmak için İş ortağı portalında bulunan Veeam IP hizmetleri
  • Boyutlandırma, ölçeklendirme ve servis kitleri gibi teklifler için İşbirlikçi ve kişiselleştirilmiş servisler
  • Müşteri başarısını sağlamak için özel kaynaklar

VASP hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Etiketler: , ,