Veeam, Çift Haneli Büyümeye Devam Ediyor

Veeam, yıllık bazda ciddi bir ciro artışı elde ettiklerini, sektör lideri NPS sonuçlarına sahip olduğunu ve yenilikçi kayıt lisanslama modelinin müşterileri tarafından giderek daha fazla benimsendiğini açıkladı.

Veeam Software 2019 üçüncü çeyrek sonuçlarıyla pazardaki liderliğini sürdürdüğünü açıkladı. Veeam, uzun zamandır varlığını sürdüren şirketlerin yanısıra birçok yeni şirketin de rekbaet ettiği pazarda yıllık sürekli gelirinde (ARR) bir önceki yılın aynı döneminde gore yüzde 24 artış kaydederek bir çeyrekte daha çift haneli büyüme kaydetti. Ayrıca yine aynı dönemde yeni kayıt fiyatlama modeli olan Veeam Evrensel Lisans (VUL) ile de yüzde 108’lik büyüme elde etti. Yıllık müşteri memnuniyet araştırmasında Net Tavsiye Sonucu (NPS) da 75 oldu. Bu sonuçla Veeam pazar ortalamasının üstüne çıkarak 6 yıl artarda aynı başarıyı elde etti.

Veeam Kurucu Ortağı ve Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ratmir Timashev 2019’un Veeam için çok önemli bir yıl olduğunu, yıllık satışlarda 1 milyar doları aşmalarının yanı sıra yeni Veeam Evrensel Lisans (VUL) kayıt modeli ile de müşteri deneyimi konusunda yenilikler yaptıklarını ve yeni ürünleri pazara sunduklarını belirtti. “Son çeyrekte tüm pazarlarda yüksek büyüme oranları elde ettik. Özellikle kayıtlı iş kollarımızdaki büyüme sonucunda müşteri sayımız 365.000’in üzerine çıktı. 2019’un dördüncü çeyreğine girerken pazardaki liderliğimizi pekiştireceğine inandığımız yeni çözümlerimizi duyuracağız. NPS sonuçlarımızın da gösterdiği gibi her noktada müşteri memnuniyetini geliştiriyoruz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?