Üst Düzey Ergonomi ve Profesyonel Renk Doğruluğu: Acer B247Y

Acer’ın çalışan profesyonelleri hedefine alan ve çarpıcı stant tasarımıyla dikkat çeken monitörü B247Y, farklı görüntüleme açılarıyla üst düzey bir görsel deneyim vadediyor. Yüksekliği de kolaylıkla ayarlanabilen monitör, profesyonel kullanıcıların en iyi görüntü açısını yakalamasına yardım ederek onların her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

Saatlerini ekran başında geçiren profesyonellerin monitör seçerken dikkat ettiği özelliklerden biri şüphesiz monitörün hareket kabiliyeti oluyor. Acer’ın B7 serisine dahil olan B247Y monitörü, pivot özelliği ile hem dikey hem de yatay olarak kullanıma izin veriyor. Ofisteki tüketicilere iş başındayken en uygun açıyı bulabilmeleri için özgürlük tanıyan monitörün paslanmaz çelik standı, 120 mm’ye kadar yükseltilebiliyor. Tek hareketle -5 dereceyle 25 derece arasında istenilen eğime getirilebilen ekran, 45 derece dönebilir olmasıyla da en iyi görüş açısını sağlıyor.

B247Y’nin ZeroFrame form faktöründe olması sayesinde çerçeveler de adeta ortadan kalkıyor. Bu tasarım, kullanıcının ekrandaki görüntüye odaklanmasını sağlıyor. Öte yandan, ekranı saran çerçevelerin ortadan kalkmasıyla oluşan görsel deneyimdeki fark, birden çok monitör birlikte kullanıldığında daha iyi anlaşılıyor.

Benzersiz izleme deneyimini renk tutarlığı ile pekiştiren Acer B247Y, 6 eksenli renk ayarlama teknolojisine sahip. Tüketiciler, bu özelliği kullanarak kontrastı ve doygunluğu kendilerine sunulan seçeneklerden yararlanarak diledikleri gibi oluşturabiliyor, kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirmeler yapabiliyor.

Acer B247Y monitörler, 829 TL fiyatla satışa sunuldu.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?