Türkler Silikon Vadisi’nde

FanSupport, Startup Grind etkinliğinde ülkemizi temsil ediyor.

11-12 Nisan 2023 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri Silikon Vadisi’nde yapılan “Startup Grind Global Conference 2023” etkinliğinde dünyanın en ilgi çeken startupları Silikon Vadisi yatırımcılarının karşısına çıkıyor.

35 ülkeden seçilen 140 Startup firmanın Silikon Vadisinde kendilerini gösterdiği Startup Grind etkinliğinde Türkiye’yi temsil eden “Tek Türk Startup”ı FanSupport.

Fansupport; kulüpleri ve bireysel sporcuları başarıya endeksli olarak desteklemek için oluşturulmuş yüzde 100 milli bir platform. Bu platform sayesinde taraftarlar destekledikleri kurumlara kulüplerin belirledikleri başarı ölçütlerine göre maddi olarak bağış yapabilmektedirler. Transferlerin yapılması, müsabakaların kazanılması ve şampiyonluk, kupa kazanılması gibi başarı ölçütleri kulüpler tarafından daha da çeşitlendirilebilmektedir. Platform; IOS, Android ve Huawei marketlerden indirilebilen uygulamalara sahiptir.

Dünya üzerinde 5 milyar spor taraftarı bulunduğu ve koşullu sportif destek alanında bir başka örnek bulunmadığı düşünüldüğünde FanSupport oldukça ilgi çekecek gözüküyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?