Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su Arasında Yer Aldı

Teleperformance Türkiye CEO’su Tülay Doğrular, Capital ve Ekonomist dergilerinin iş birliğiyle düzenlenen “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su” araştırmasında ödüle layık görüldü.

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su Araştırması ödül töreni Eylül ayında gerçekleşirken, 1 Ocak 2018 tarihinden bu yana Teleperformance CEO’su olarak görev yapan Tülay Doğrular en güçlü kadın CEO’lardan biri olarak ödüle layık görüldü.

Teleperformance Türkiye’de Ağustos 2014’te Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Tülay Doğrular, 2018 yılı itibariyle 2.800 kişilik bir ekibe liderlik ediyor. Dış kaynak çok kanallı müşteri deneyimi yönetiminde lider olan Teleperformance Türkiye İstanbul, Trabzon, Uşak, Antalya ve Balıkesir’de bulunan beş ayrı çağrı merkeziyle Türkiye’nin ve bölgenin önde gelen şirketlerinin tercih ettiği bir mükemmeliyet merkezi haline geliyor.

Tülay Doğrular kimdir?

Almanya’da Bankacılık ve Finansal Destek Servisleri eğitimi alan Tülay Doğrular, iş hayatına 1992 yılında Almanya’da Volksbank’ta başladı. Finans sektöründe 12 yıl, çağrı merkezi ve CRM sektöründe toplam 13 yıl tecrübesi bulunan Doğrular, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?