Türkiye, Cambly’nin En Hızlı Büyüdüğü 3 Pazar Arasında

Dijitalleşmenin hızlandığı günümüzde online eğitim pazarı tüm dünyada istikrarlı büyümesini sürdürürken hem öğrenciler hem de kurumlar İngilizce eğitim uygulamalarına yoğun ilgi gösteriyor.

Küresel ölçekte ana dili İngilizce olan 40 binin üzerinde eğitmeni bulunan Cambly, 10. yılında 10 milyonu aşkın öğrenciye dünya standartlarında eğitim sunuyor. Bununla beraber, Cambly, 10. yılına özel olarak hazırladığı kampanyayla yıllık aboneliklerde yüzde 55 indirim fırsatı sağlıyor.

150 ülkede aktif kullanıcıya sahip

‘Herkes İngilizce konuşabilsin’ vizyonuyla bugün 150 ülkede çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Cambly Avrupa Bölge Müdürü Emre Şimdi, sözlerine şöyle devam etti: “Cambly Türkiye, Cambly’nin en yoğun şekilde kullanıldığı 3 ülke arasında yer alıyor. Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen 10 yıllık süreçte 4-15 yaş arası çocuklar için Cambly Kids ürününü kullanıcılarımızla buluşturmanın yanı sıra Cambly’de İş İngilizcesinden filmlere, IELTS/TOEFL’dan seyahate kadar birçok farklı konuda her seviyeye özel ders programları hazırladık ve 25’ten fazla ders programı sunduk. Milyonlarca kişiyi hayallerine ve hedeflerine ulaştırdık. Bugün dünyanın dev markalarında İngilizce yeterlilik koşulunu sağlayarak işe alınan binlerce öğrencimiz olmasından mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

Her yaş grubundan yoğun ilgi görüyor

Kullanıcıların demografik özelliklerine ilişkin de bilgi veren Emre Şimdi, şöyle konuştu: “Cambly olarak dünya genelinde en çok 25-34 yaş arasındaki kişilerden talep alıyoruz. Bunu 18-24 yaş aralığındaki bireylerin yanı sıra 35 yaş ve üstü gruplar takip ediyor. 35 yaş ve üstünden yoğun ilgi görmek bizlere öğrenmenin yaşının olmadığını gösteriyor. Öte yandan 25 yaş ve üzerindeki kişiler en çok kariyer gelişimi, kişisel gelişim, kendilerine yatırım yapmak ve sosyalleşmek için İngilizce öğrenimini tercih ederken; 25 yaş altındaki gençler ise üniversite yaşamında ve akademik alanda başarılı olmak için İngilizcelerini geliştirmek istiyor. Uygulamamızı mühendisler, yazılımcılar, doktorlar, öğrenciler, finans sektöründe ve satış-pazarlama alanında çalışanlar ağırlıklı kullanıyor. Cinsiyet kırılımına baktığımızda ise dengeli bir dağılım olduğunu söyleyebiliriz.”

10. yıla özel yıllık aboneliklerde yüzde 55 indirim

Cambly’de her bütçeye uygun aboneliklerle hizmet verdiklerini aktaran Emre Şimdi, en yoğun ilgiyi ise 12 aylık (1 yıllık) aboneliklerin gördüğünü söyledi. Haftada 2 gün, günde 30 dakika ve haftada 3 gün, günde 30 dakika abonelik seçeneklerinin de en çok tercih edilenler arasında yer aldığını belirten Emre Şimdi “10. yılımıza özel olarak da bir kampanya hazırladık. Kampanyamız kapsamında sınırlı sayıda kişi için yıllık aboneliklerde yüzde 55 indirim fırsatı sunuyoruz. Herkes bu kampanyadan “55CA” koduyla yararlanabilir” şeklinde konuştu.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?