thinkSuite ile İşiniz İçin Gereken Her Şey Tek Platformda

ThinkCut, işletmelerin iş gücü yönetimini kolaylaştıran ve çalışanların verimliliğini arttıran dijital iş ortamları üzerine geliştirdiği ürünü ThinkSuite ile tek platform üzerinden birbirine entegre fonksiyonlarla eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

ThinkSuite’in kurum ile çalışanları arasındaki tüm süreçleri tek noktadan, tek bir deneyimle yönetmeyi hedeflediğini belirten ThinkCut Kurucu Ortağı Coşkun Gündoğdu, “ThinkCut ekibi olarak iş gücü yönetiminin dijitalleştirilmesi ve çalışan etkileşimi konularında sektörde öncü bir rol üstleniyoruz. ThinkSuite ile tek platform üzerinden sunduğumuz birbirine entegre fonksiyonlarla, işletmelerin iş gücü yönetimini kolaylaştırırken, çalışanların verimliliğini artıran dijital iş ortamları sunuyoruz.

Bugün 8 farklı sektörde, 100 bine yakın çalışana dokunarak;
– Ana insan kaynakları fonksiyonlarını çalışan etkileşimini odağına alan 50’nin üzerinde modüler fonksiyonu ile birleştirerek operasyonel süreçleri kolaylaştıran bir iş gücü yönetim uygulaması sunuyoruz.
– Hem kamu hem özel sektörde, birçok farklı alanda hizmet veren güçlü firmalarla iş birliğimizi sürdürüyoruz. Kullanıcı sayısı oldukça yüksek olan bu firmaların dijitalleşme süreçlerine uzun vadede eşlik etmek heyecanımızı arttırıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunarak, firmaların rekabet avantajı elde etmelerine de yardımcı oluyoruz.

Örnek vermek gerekirse; sektöründe öncü bir catering, güvenlik ve hizmet firması 30.000 çalışanı ile 3 yılı aşkın süredir ThinkSuite’i aktif olarak kullanmaktadır. Özellikle puantaj, bordro ve izin yönetimi gibi karmaşık süreçleri thinkSuite ile yöneterek, iş gücü yönetimi açısından büyük değişim yaşadıklarını her fırsatta dile getiren firma Brandon Hall Group Excellence Awards “2021 Teknoloji Mükemmellik Ödülleri” töreninde Altın Ödül kazanmıştır” dedi.

ThinkSuite’i rakiplerinden farklılaştıran 3 temel değer önerisi;
1. Sadeleştirme, çalışanların kurumla olan etkileşimlerini tek bir noktada toplayarak deneyimi sadeleştirirken, teknik anlamda da farklı farklı uygulamaların erişim, yönetim ve bakım maliyetlerini ortadan kaldırıyoruz.
2. Tüm Çalışan Profilleri için Tek Çözüm, mavi yaka ve beyaz yakayı kapsayan, her iki profili bütünleştirici özelliklere sahip bir platform sunuyoruz.
3. Erişilebilir ve Yüksek İşlevsellik, çalışan etkileşimi odaklı web ve mobil ara yüzleri ile mekândan bağımsız kullanılabilen, zengin fonksiyonlara sahip uygulamamızı güncel teknolojilerle geliştirmeye devam ediyoruz.

İş gücünüzün gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için thinksuite.app’i keşfetmenizi öneriyoruz” diyen Gündoğdu, sözlerini şu şekilde bitirdi:
“Çok yakında yeni arayüzlerimizle ve yepyeni bir deneyimle müşterilerimizin karşısında olacağız.
2023 başında açtığımız Estonya ofisimizle ilgili hazırlıklarımızı tamamlayıp son çeyrek itibarı ile platformu yurt dışı müşterilerimizin de kullanımına sunmayı hedefliyoruz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?