Teknosa ile GoWit’ten Yeni İş Birliği

GoWit Technology, pazar yeri reklamcılık platformu ile markaların ihtiyaçlarına uygun etkili bir reklam altyapısı hizmeti sunuyor. Perakande şirketleri için SaaS reklam altyapısı geliştiren, dünyanın sayılı girişimlerinden olan GoWit, Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncüsü Teknosa ile iş birliği yaptı.

Online alışverişin popülerlik kazanması ve birçok kullanıcının artık dijital platformlarda ürün arayışına yönelmesi ile birlikte e-ticaret siteleri ve pazar yerleri eskisinden daha çok müşteri trafiğine sahip oluyor. 2022 yılında yapılan araştırmalara göre her 4 kişiden biri alışverişini online olarak gerçekleştiriyor. Bu sayede mevcut müşteri trafiğinden online tedarikçilerin ve pazaryerlerinin faydalanması adına oldukça değerli fırsatlar doğuyor.

Global reklam teknolojileri üreten GoWit, Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncüsü olan, 194 milyondan fazla ziyaretçiye hizmet veren Teknosa ile iş birliği kapsamında, etkili reklam kampanyaları ile müşteri trafiğinin satışlara dönüştürülmesini sağlayarak hem online perakendecilere hem de satıcılara büyük avantajlar sağlamayı hedefliyor.

“Firmaların e-ticaret hacmini genişletmesinde ve satışlarını artırmasında fayda sağlayacağız”

Teknosa’nın, iş geliştirmek ve dönüştürmek adına çok kanallı büyümeye, geniş çapta dijitalleşmeye ve müşteri odaklılığına öncelik verdiğini söyleyen GoWit Kurucu Ortağı ve CEO’su Emrah Adsan, “İş birliğimizin, her seviyedeki online tedarikçinin Teknosa üzerinden e-ticaret hacmini genişletmesi ve satışlarını artırması adına fayda sağlayacağına inanıyoruz. Ortak hedefler doğrultusunda, bu süreç boyunca, hem perakende medyası için yenilikçi hizmetler sunmaya hem de dijital ortamın her alanında büyüyen e-ticaret pazar yerleri ve online perakendecilere etkili çözümler getirmeye çalışıyoruz. Bu ortaklık sayesinde hem GoWit hem de Teknosa, online kullanıcı trafiğini olası müşterilere dönüştürme fırsatını yakalayacak, platformun kullanıcı dostu arayüzü ve akıllı algoritması ile etkili reklam kampanyaları oluşturarak, özellikle online perakendecilere ve online satıcılara büyük avantajlar sağlayacak” dedi.

“İş birliğimiz markasını büyütmek isteyen reklamverenler için fırsat olacak”

GoWit RMA (Retail Media Ads) ürünlerini piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra, Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncüsü Teknosa ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Adsan, “Bu ürün ile Perakende Medya alanında cesur adımlar atarak perakendecilere yeni bir gelir kaynağı sağlamanın yanı sıra online satıcıların geniş ürün listelerini tanıtmak için çeşitli reklam kampanyaları oluşturabilmelerini amaçladık. Son derece kolay ve kullanıcı dostu bir sistemle oluşturulan Perakende Medya platformumuz, perakendecilere yepyeni bir gelir kaynağı sağlarken, markasını büyütmek için reklam kampanyaları hazırlayan satıcılar için de yeniliğe açılan bir kapı olacak. Önümüzdeki dönemde yeni iş birliklerimizle e-ticaret alanındaki şirketlere fayda sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?