TD SYNNEX, 2023 Fortune 500 Listesinde 64. Sırada Yer Aldı

BT ekosisteminin küresel ölçekte lider distribütörlerinden olan ve BT’nin ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri tek çatı altında sunan TD SYNNEX, 2022 mali yılı için elde ettiği 62,3 milyar dolarlık gelir ile 2023 Fortune 500 Listesi’nde 64. sırada yer aldı.

TD SYNNEX CEO’su Rich Hume yaptığı açıklamada, “Müşterilerimize ve tedarikçilerimize üstün çözümler sunmamızı sağlayan kurumumuzun, büyümesini ve gelişmesini mümkün kılan çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler sunuyorum. Sektöre liderlik etmeye devam etmek ve 2023 Fortune 500 Listesi’nde yer almak da yine arkadaşlarımızın harika katkılarının bir sonucudur. Çözüm portföyümüzü güçlendirmeye ve paydaşlarımıza sunduğumuz değeri artırmaya devam ederken TD SYNNEX’in önündeki fırsatlar için heyecan duyuyorum.” dedi.

Fortune 500 Listesi’ndeki şirketler, 31 Mart 2023 tarihinde veya öncesinde sona eren ilgili mali yıllara ait toplam gelirlere göre sıralanıyor. Listeye finansal verilerini yayınlamak ve rakamlarının bir kısmını veya tamamını bir kamu kurumuna bildirmek zorunda olan şirketler dâhil olabiliyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?