Ozan’a Yeni Operasyon Direktörü

Bireyler ve işletmeler için finansal çözümleri uygun koşullarla, erişilebilir, hızlı ve güvenilir hale getirme misyonuyla hareket eden Ozan, alanında uzman isimlerle yönetim kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Ozan’ın Operasyon Direktörlüğü görevine bankacılık sektörünün deneyimli ismi Çağlar Polat getirildi. Bankacılık sektöründe birçok alanda 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Polat, Ağustos 2023 itibarıyla yeni görevine başladı.

2020 yılından bu yana sunduğu çözümleri ile fark yaratan ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen fintechlerinden Ozan, uzman kadrosunu deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Ödeme Sistemleri, Üye İşyeri Yönetimi, Kart Hizmetleri alanlarında önemli üst düzey yöneticilikler yapmış olan Çağlar Polat, Ozan’ın Türkiye genelindeki tüm operasyon ağının yönetilmesinden ve stratejilerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Dumlupınar Üniversitesi İşletme bölümü mezunu ve Beykent Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA)’sı bulunan Çağlar Polat, mezuniyetinin ardından Garanti Ödeme Sistemleri’nde Kart Hizmetleri Yetkilisi olarak başlamış ve Üye İşyeri ve Pazarlama Bölge Yöneticisi olarak devam etmiştir. Polat ardından Akbank’ta Üye İşyeri Yönetimi Yöneticisi görevini üstlendi. Son olarak Ziraat Katılım Bankası’nda Ödeme Sistemleri Operasyonları Müdürü olarak kariyer hayatını sürdüren Polat, 2023 yılı Ağustos ayı itibarıyla Ozan’da Operasyon Direktörlüğü görevini yürütmeye başladı.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?