Stilus Bilişim’e Yeni Yatırım

Kurumsal web ve mobil uygulama geliştirme alanında faaliyet gösteren Stilus Bilişim Çözümleri’ne, bilişim sektörünün önde gelen temsilcilerinden Ümit Atalay ve Aydın Ersöz yatırımcı oldu.

Stilus’un yatırım süreci hakkında bilgi veren Stilus’un kurucu ortağı ve CEO’su Soner Mithat Günay kurumsal kullanıcılar ve müşteri hizmetlerine yönelik özel yazılım ihtiyaçlarının gün geçtikçe arttığını ve sektörde bu alana odaklandıklarını ifade etti. Günay, Stilus tarafından sunulan SAAS ve kurumsal çözümler ile ulaşmak istedikleri hedeflerin büyük olduğunu belirterek: “Enerjimizi bir sonraki aşamaya taşıyarak, ekibimizi üst düzey yetenekler ile büyütmek ve SAAS ürünlerimizin gelişimini hızlandırmak istiyorduk. Sektörde kabul gören çözümlerimizin yatırım arayışı kapsamında, uzun yıllar birlikte de çalışma fırsatı bulduğumuz Ümit Atalay ve Aydın Ersöz tarafından da dikkate değer bulundu ve geleceği birlikte inşa edeceğimiz bir yatırıma imza attık” dedi.

Stilus’a gerçekleştirdikleri yatırım ile ilgili bilgi veren Ümit Atalay, Stilus’un kurumsal yazılım çözümlerini yakından takip ettiklerini, sağlanan çözümlerin sektörde önemli bir boşluğu dolduracağına inandıklarını belirtti. Yenilikçi girişimlerin doğru adımlarla başarıya ulaşacağına inandıklarını ifade eden Atalay, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Stilus’un enerjisi ve ortaya çıkardığı çözümlerle birlikte güçlü ve güvenilir bir yapı oluşturmak istiyoruz. Yeni ve yenilikçi girişimler başlatmak ve Stilus’u bir sonraki seviyeye taşımak hedefimiz.”

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?