Sipay’den Üye İşyerlerine Kampanya

Sipay, geliştirdiği teknolojilerin yanı sıra düzenlediği kampanyalarla da ses getiriyor. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli üye işyeri kampanyası kapsamında, Sipay üyesi şirketler, toplamda 3 bin TL nakit kazanma şansı yakalıyor.

2018 yılının son aylarında finansal teknoloji sektörüne “ödeme sistemleri alanına yenilikçi ve dinamik çözümler sunma” mottosuyla giriş yapan Sipay, düzenlediği kampanyalarla kullanıcılarına avantaj sağlamaya devam ediyor. Geri ödeme (cashback) kampanyalarıyla kullanıcılarına harcadıkça kazanma imkânı sunan Sipay, şimdi de başlattığı kampanya ile üye işyerlerine nakit kazanma imkânı sunuyor. Sipay’in 31 Aralık’a kadar geçerli üye işyeri kampanyasında Sipay üye işyeri olan kurumlar, tavsiye ettikleri firmanın Sipay üye işyeri bilgi forumunu doldurmasının ve başvurusunun onaylanmasını gerçekleştireceği ilk 2 bin 500 TL’lik satış cirosunu takiben 750 TL kazanıyorlar. 4 defaya kadar kazanım sağlanabilen kampanya kapsamında üye işyerlerinin Sipay cüzdan hesabına toplamda 3 bin TL yükleniyor.

“Yeni fırsatlar sunmayı sürdüreceğiz”

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Sipay Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Ulusoy şunları söyledi:
“Sipay olarak önceliğimiz her zaman yarının ödeme dünyasındaki ihtiyaçlara yanıt verebilen, gelecek ihtiyaçları öngörebilen, analiz eden ve bu doğrultuda harekete geçebilen çözümler geliştirmek. Bu bakış açısıyla bir yandan finansal teknoloji dünyasını uçtan uca kavrarken bir yandan da hayata geçirdiğimiz kampanyalarla hem kullanıcılarımıza hem de üye işyerlerimize fırsatlar sunmayı sürdürüyoruz. Üye işyeri kampanyamıza kısa sürede olan yoğun ilgiden son derece mutluyuz. Önümüzdeki günlerde de kullanıcılarımızın yeni ihtiyaçlarına hızla karşılık vereceğimiz çözümler geliştirirken, kampanyalarımızla da yeni imkânlar sunmaya devam edeceğiz.”

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?