SAS, TD SYNNEX’i Küresel Çapta Ana Dağıtım Ortağı Seçti

İki şirket arasında imzalanan stratejik anlaşma kapsamında SAS çözümleri sunan bayiler, TD SYNNEX aracılığıyla derin ve kapsamlı uzmanlığa, yerel bölgelere ve yeni pazarlara erişebilecek.

Analitik sektörünün liderlerinden SAS, BT ekosistemi için önde gelen bir küresel distribütör ve çözüm toplayıcı olan TD SYNNEX’i SAS’ın çözüm sağlayıcı iş ortakları için küresel çapta ana distribütör yapan bir anlaşma imzaladı. SAS, SAS® Viya® bulut platformu da dâhil olmak üzere kapsamlı yapay zekâ ve analitik yazılım paketini ilk kez iki kademeli bir kanal dağıtım modeli aracılığıyla Amerika, Avrupa ve Asya’nın büyük bir bölümünde belirli müşterilere sunacak.

TD SYNNEX, veri odaklı sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla iş ortaklarına uzmanlığa, toplu çözümlere ve ticari olanaklara erişim sağlamaları için veri, yapay zekâ ve IoT gibi yüksek büyüme kaydeden teknolojilere önemli yatırımlar yapmaya devam ediyor. SAS’ın geniş iş ortağı ekosistemi, sektörlere özel çözümleri ve sürekli inovasyonu, TD SYNNEX’in dünya çapındaki geniş ağını ve dikey sektörlerdeki uzmanlığını tamamlıyor.

SAS Küresel Kanallar Başkan Yardımcısı John Carey, “Dağıtımı desteklemek ve iş ortaklıklarımızı dolaylı kanallar aracılığıyla geliştirmek büyüme stratejimizin önemli bir parçasıdır. TD SYNNEX ile yaptığımız yeni anlaşma, ölçeklenebilirliği artırmamıza, kullanılmayan pazarlara ulaşmamıza ve değerli SAS ortaklarımızla birlikte müşterilerimiz için sonuçlar elde etmemize yardımcı olacak” şeklinde konuştu.

Yeni anlaşma kapsamında, SAS çözümleri sunan bayiler, TD SYNNEX aracılığıyla ek uzmanlığa, yerel bölgelere ve yeni pazarlara erişebilecekleri gelişmiş bir deneyimden yararlanacak. Bu dağıtım modeli, iş ortaklarının SAS ile işlerini büyütmeye ve müşteri deneyimlerini optimize etmeye odaklanmalarını sağlayacak.

TD SYNNEX Küresel Veri, Yapay Zekâ ve IoT Çözümleri Başkan Yardımcısı Clay Davis şunları söyledi:
“TD SYNNEX olarak iş ortaklarımıza BT ekosisteminin potansiyelini ortaya çıkaran araçlar sağlamayı taahhüt ediyor ve yapay zekâyı kullanabilmeleri için verilerden yararlanan çözümler sunmaya büyük önem veriyoruz. Teknoloji ortaklığı ekosistemi genelinde yapay zekâ çözümlerinin adresi olma taahhüdümüzü desteklemek için iş ortaklarımızın yeni yapay zekâ ve analitik yeteneklerini benimsemelerini sağlarken kanaldaki küresel erişimimiz aracılığıyla SAS’ın büyümesini destekleyecek olmaktan da heyecan duyuyoruz.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?