Red Hat, Cloud Services Portföyünü Genişletti

Red Hat Cloud Services hibrit ortamlarda karmaşıklığı azaltarak kurumsal BT inovasyonu için kurumsal değeri ve çevikliği artırıyor.

Red Hat, Red Hat Cloud Services portföyündeki yenilikleri duyurdu. Hibrit bulut ortamlarında bulut yerlisi uygulamalar geliştiren, kullanıma sunan ve ölçeklendiren müşteriler artık tamamen yönetilen ve iyileştirilen kullanıcı deneyiminden faydalanabiliyor.

Hibrit işletim ortamları, birçok şirketin operasyonlarında tercih ettiği bir teknoloji haline geldi. Analiz firması IDC, “2024’e kadar şirketlerin yüzde 50’sinin, süreçlerinin her yerde tutarlı bir şekilde işleyebilmesi için bulut yerlisi teknolojiler gibi bulut hizmetlerinin sağladığı imkanlara sahip uygulamalar kullanacağını”[1] öngörüyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif deneyimler sunmak isteyen şirketlerin ölçeklendirmenin neden olduğu karmaşıklıkları ortadan kaldıracak hibrit bir altyapıya ihtiyacı oluyor.

Red Hat Cloud Services, hibrit bulutun karmaşıklıklarını ortadan kaldıracak şekilde tasarlandı. Günümüzde şirketler uygulamaların fazlalığı ve monolitik uygulama desteği gibi zorluklarla mücadele ediyor. Başarılı olmak için bu şirketlerin uygulamalarını modernleştirirken dağıtma süresini kısaltacak ve operasyonel avantaj sağlayacak araçlar kullanması gerekiyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?