Panasonic Kurumsal Mobil’de Atama

Margot Lannoy, Benelüks, DACH ve Doğu Avrupa bölgelerindeki sektörlerin karar vericileriyle daha güçlü ilişkiler geliştirmeye odaklanacak.

Panasonic Connect Europe, Margot Lannoy’u Kurumsal Mobil Çözümler bölümünde Benelüks, DACH ve Doğu Avrupa’dan sorumlu yeni Satış Başkanı olarak atadı. Bir zamanlar Panasonic Mobil Çözümler Avrupa Başkanı Steven Vindevogel’in üstlendiği göreve getirilen Margot, Benelüks, DACH ve Doğu Avrupa bölgelerindeki müşterilere ve potansiyel müşterilere TOUGHBOOK Solutions, Revive ve 5G bağlantı çözümleri gibi hizmetleri tanıtmaya odaklanacak.

Panasonic TOUGHBOOK’a ilk olarak 2011 yılında Belçika’da Kilit Müşteri Yöneticisi olarak katılan Margot Lannoy, burada kamu hizmetleri, nakliye ve lojistik sektörlerindeki projelerden sorumluydu. Margot Lennoy, 2017 yılında Benelüks Ülke Müdürlüğü’ne terfi etti ve burada Panasonic TOUGHBOOK’un iş ortağı ağını genişletmeye ve bölgesel pazar payını artırmaya odaklandı.

Margot Lennoy, konuyla ilgili şu yorumlarda bulunuyor:
“Benelüks, DACH ve Doğu Avrupa’daki Satış Müdürü olarak birincil odak noktam, tüm bölge ve sektörlerdeki müşterilerin ve potansiyel müşterilerin pazar lideri uzmanlığımıza ve gereksinimlerini karşılayan sektör lideri sağlam, modüler mobil cihazlarımıza erişmelerini sağlamak olacak. Panasonic TOUGHBOOK, modern mobil iş gücünün gelişmesine ve gelecek için sürdürülebilir, güvenilir yatırımlar yapmasına yardımcı oluyor.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?