Ozan Elektronik Para’da Yeni İsim

Ozan Elektronik Para, uzman kadrosunu deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Ozan Elektronik Para’nın Pazarlama Müdürlüğü görevine deneyimli isim Gizem Lallı getirildi. Pazarlama sektöründe 14 yıllık deneyime sahip olan Lallı, Nisan 2023 itibarıyla yeni görevine başladı.

2021’in başında Ozan SuperApp’i kullanıcılarıyla buluşturarak sanal SuperCard hizmetini hayata geçiren Ozan Elektronik Para, alanında uzman isimlerle kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Pazarlama alanında önemli görevler üstlenmiş olan Gizem Lallı, Ozan Elektronik Para’nın pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesine liderlik edecek.

Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Gizem Lallı, İBS Türkiye’de Stratejik Pazarlama ve Ürün & Marka Yönetimi Mikro MBA programını tamamladı. 14 seneyi aşkın kariyeri boyunca özellikle marka yönetimi ve pazarlama iletişimi pozisyonlarında pek çok başarılı projeye imza atan Lallı, son olarak CGV Mars Cinema Group’ta Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü yürütüyordu. Lallı, 2023 yılı Nisan ayı itibariyle Ozan Elektronik Para’da Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütmeye başladı.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?